WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
graphic with phone showing a woman in a geodesic dome

Regularne publikowanie zdjęć na Instagramie to klucz do sukcesu. Co jednak powinieneś zrobić, aby Twój profil był bardziej wyjątkowy i przyciągał uwagę innych? Odpowiedź brzmi: udostępniaj zdjęcia zamieszczane przez Twoich Gości na swoim koncie!

Czym jest repost?

Repost to sposób na udostępnienie zdjęcia innego użytkownika Instagrama swoim obserwatorom. Ta popularna technika umożliwia udostępnianie treści, które wydają się nam interesujące, szerszej publiczności. To świetna opcja dla każdego, kto chce dodawać urozmaicone zdjęcia na swoim koncie, ale niekoniecznie ma czas i możliwości ich wykonywania.

Zrepostuj to!

Zapewne wśród obserwujących profil Twojego resortu na Instagramie są Goście, którzy mieli okazję go odwiedzić. Od czasu do czasu sprawdzaj, czy któryś z nich udostępnił zdjęcie przedstawiające Twój ośrodek i oznaczył Cię na nim. Jeśli tak, możesz śmiało opublikować takie zdjęcie na swoim profilu. Sprawi to, że autor zdjęcia poczuje się doceniony, a inni obserwatorzy będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda pobyt w Twoim ośrodku „z perspektywy gościa”. Im więcej zdjęć opublikujesz, tym więcej Gości będzie chciało oznaczyć Cię w swoich postach. Dzieje się to naturalnie, ponieważ ludzie widzą, że są zauważani. W rezultacie wspólnie stworzycie wyjątkową społeczność.

Jak repostować zdjęcia?

Obecnie istnieje wiele niezwykle przydatnych aplikacji, które pomagają dzielić się zdjęciami zamieszczonymi przez inne osoby (są to np. Repost czy Placeholdery). Co najlepsze, większość z nich można pobrać zupełnie bezpłatnie. Jak korzystać z takich aplikacji? To bardzo łatwe! Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć zdjęcie, które chcesz zrepostować i skopiować jego link. Następnie przechodzisz do wybranej aplikacji, a właśnie skopiowany link otworzy się w niej automatycznie. Teraz wystarczy wybrać kolor i umiejscowienie identyfikatora autora. Zapisz go i voilà… Twój repost jest gotowe do użycia!


Zainteresował Cię ten wpis?

Przeczytaj pozostałe artykuły z tej serii:

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
Brynteg Glamping Resort
9 Powodów Dlaczego Warto Zainwestować w Kopuły Geodezyjne do Glampingu!
4 lutego 2022
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu