FIND OUT MORE
Skonfiguruj kopułę

Współpraca FDomes & SOFACOMPANY

FDomes i duńska marka mebli SOFACOMPANY połączyły siły, aby wszędzie można było czuć się jak w domu. Możesz wybierać spośród czterech różnych motywów kolorystycznych, dzięki czemu Twoja kopuła będzie luksusową 5-gwiazdkową przestrzenią.
Czytaj więcej
Rose_and_Plum_Furniture_Set
Rose&Ginger
Wyjątkowa kompozycja jasnych i ciepłych kolorów, która wzbogaci wnętrze Twojej kopuły.
Skontaktuj się z nami
Shadow Blue
Granatowy, kwintesencja klasy, przeżywa swój renesans w trendach wnętrzarskich. Szary kolor i drewniane elementy podkreślają odcień błękitu i nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.
Skontaktuj się z nami
Rose&Plum
Odważna, ale niezwykła kompozycja róży, śliwki i różnych odcieni szarości. Postępuj zgodnie z podstawowymi wskazówkami dotyczącymi aranżacji wnętrz, aby zaaranżować nowoczesną i przytulną przestrzeń w swoim namiocie glampingowym.

*Zestaw tymczasowo niedostępny.
Rose_and_Plum_Furniture_Set
Skontaktuj się z nami
Moss Green
Zestaw dla koneserów wnętrz w stylu glamour. Odważne połączenie zieleni mchu, śliwki i granatu sprawi, że Twoja kopuła zamieni się w luksusową przestrzeń hotelową.
Skontaktuj się z nami
FDomes Glamping 20
Wnętrze Hygge
Mała przestrzeń również może być przytulna i designerska. Zdecyduj się na ten zestaw, jeśli planujesz stworzenie miejsca dla par. Idealnie pasować będzie we wnętrzach przypominających sypialnię.
FDomes Glamping 30
Mądra przestrzeń
Podziel wnętrze FDomes na części mieszkalne, tworząc w kopule przytulne miejsce do wypoczynku. Wygodne fotele będą idealnym wyborem na relaks z książką lub Netflixem.
FDomes Glamping 40
Komfortowy design
Większe wnętrze można łatwo podzielić za pomocą elegancko zaprojektowanego zestawu mebli. Zaaranżuj przytulny salon i jadalnię z widokiem na kuchnię.
FDomes Glamping 50
Eleganckie wnętrze
Przestrzeń dająca ogromne możliwości aranżacyjne. Nasz pomysł? Zestaw mebli, dzięki któremu w łatwy sposób stworzysz przytulne wnętrze składające się z sypialni, salonu i jadalni.
FDomes Glamping 75
Luksusowy namiot glampingowy
Duża przestrzeń pozwalająca na zabawę projektowaniem i zaaranżowanie w pełni funkcjonalnego wnętrza. Luksusowy salon, przestrzeń wypoczynkowa, duża jadalnia i komfortowa sypialnia sprawią, że Wasz gość poczuje się jak w 5-gwiazdkowym hotelu.
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu