DOMEK GLAMPINGOWY

ZUPEŁNIE NOWY KSZTAŁT OD FDOMES

PROSTO. SZYBKO. KLASYCZNIE.

Nowy kształt - niezmienna jakość

Wyjątkowe właściwości izolacyjne, przestronna powierzchnia użytkowo-mieszkalna i funkcje premium - nasz nowy produkt glampingowy w kształcie litery A został zaprojektowany, aby zapewnić najlepsze miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie tylko chcesz. 

Rama w kształcie litery A

Nasza dwuspadowa konstrukcja ramy w kształcie litery A nie tylko dodaje elegancji do Twojego miejsca glampingowego, ale także zapewnia doskonałą stabilność i trwałość, dzięki czemu jest idealna na wszystkie pory roku.

Duże szklane okno

W naszym domku glampingowym naturalne światło i zapierające dech w piersiach widoki są na wyciągnięcie ręki. Zamontowaliśmy duże przesuwne okno tarasowe, które zaprasza na zewnątrz, łącząc gości z pięknem otoczenia.

KUCHNIA Mała, ale funkcjonalna

Nieważne czy na łące, w górach czy w lesie, nasza kuchnia sprawdzi się niezależnie od lokalizacji. Wyposażona w kuchenkę indukcyjną pozwoli na przygotowanie potraw dla siebie i najbliższych.

Doskonałe właściwości izolacyjne

Nasz produkt, dzięki zastosowanym materiałom wykończeniowym, oferuje wysokie właściwości izolacyjne.

Zadaszony, duży i drewniany taras

Niezależnie od pogody, przenieś się na zewnątrz. Zadaszony taras to fantastyczne miejsce, na którym goście mogą odpocząć, zjeść posiłek lub po prostu podziwiać krajobrazy, nie martwiąc się o pogodę.

Sięgnij wyżej

Decydując się na prefabrykowany moduł wewnętrzny od FDomes zyskujesz antresolę. Zaadaptuj ją na własne potrzeby tworząc przestrzeń do przechowywania lub dodatkowe miejsce do spania.

Przestronne wnętrze

Niezależnie od tego, czy tworzysz miejsce dla siebie, Twojej rodziny czy biznesu, nasz domek glampingowy, mimo niewielkiej powierzchni, oferuje mnóstwo miejsca na relaks i odpoczynek. Wysokość domku to również wielki atut. Wnętrze możesz wzbogacić naszymi prefabrykowanymi modułami, składającymi się z łazienki, kuchni oraz antresoli. 

ŁAZIENKA? OBOWIĄZKOWO!

Prefabrykowana łazienka świetnie uzupełni wnętrze i przyspieszy możliwość wynajmu domku. NIe trać czasu na dodatkowe montaże i tworzenie przestrzeni. Korzystaj w pełni i zarabiaj od razu.

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Domek glampingowy dostępny jest w dwóch opcjach: z wyposażeniem lub bez. Montaż jest zależny od wybranej opcji - więcej dowiesz się od naszych ekspertów, uzupełniając formularz poniżej.

Stylowe kolory

Wybieraj spośród trzech oszałamiających kolorów, które uzupełniają otoczenie, zapewniając, że Twoje doświadczenie glampingowe stanie się bardzo estetyczne.

SEN to podstawa

W naszym domku możesz zakwaterować aż do 8 osób. Funkcjonalna przestrzeń pozwala na stworzenie trzech przestrzeni do spania: w sypialni, na antresoli oraz w przestrzeni głównej.

Idealna przestrzeń

Domek glampingowy umożliwia dostosowanie i zaprojektowanie go zgodnie z unikalnymi potrzebami i preferencjami. Możesz zdecydować się na nasze moduły wewnętrzne bądź zaprojektować wnętrze według własnych potrzeb i pomysłów.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć miejsce na romantyczne odosobnienie, rodzinną przygodę, samotną ucieczkę, czy biznes glampingowy, nasz nowy domek w kształcie litery A jest strzałem w dziesiątkę. A wszystko po to, by marzenia stały się rzeczywistością.

WAriant 1
Domek glampingowy 


OD 84 999 ZŁ*

*cena netto

  • DOMEK GLAMPINGOWY DO 35 m² 
  • DREWNIANY TARAS
  • 5-LETNIA GWARANCJA NA KONSTRUKCJĘ
  • 3-LETNIA GWARANCJA NA MEMBRANĘ
Wariant 2
Domek GLAMPINGOWY
z WEWNĘTRZNYM MODUŁEM MEBLOWYM


OD 161 999 ZŁ*

*cena netto

  • DOMEK GLAMPINGOWY DO 35 m² 
  • DREWNIANY TARAS
  • 5-LETNIA GWARANCJA NA KONSTRUKCJĘ
  • 3-LETNIA GWARANCJA NA MEMBRANĘ
  • DEDYKOWANY WEWNĘTRZNY MODUŁ MEBLOWY FCUBES

Oto Twoja nowa droga z FDomes

Sprawdź przygotowane przez nas 4 kroki, które zbliżą Cię do postawienia Twojego domku glampingowego. Przeczytaj uważnie i sprawdź jakie to proste.

1

Wybierz jedną z dwóch opcji

Zwróć uwagę na nasze standardy i materiały, z których korzystamy. Stosujemy jedynie materiały najwyższej jakości, takie jak stalowy szkielet, membranę PCW oraz energooszczędną izolację, która łączy praktyczny aspekt z wysokim komfortem.

2

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół architektów przygotował autorskie kolory membrany, wyjątkowy moduł wewnętrzny FCubes oraz drewniany taras, będący jednocześnie podstawą domku. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak dopasować go do swoich potrzeb.

3

Upewnij się co możesz ZBUDOWAĆ na swojej działce i jakie formalności musisz spełnić

Wszystko zależy od zapisów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli działka nie jest objęta MPZP konieczne będzie uzyskanie warunków zabudowy. Na tym etapie warto również sprawdzić do jakich sieci (prąd, woda i kanalizacja) ma dostęp Twoja działka. W razie potrzeby, zgłoś się do lokalnego dostawcy prądu oraz wodociągów z prośbą o podłączenie.

4

Zamów i poczekaj na dostawę oraz montaż

Ostatnim krokiem jest produkcja Twojego domu. Przed montażem budynku dopytamy Cię o wiele szczegółów, aby upewnić się jakie środki transportu będą konieczne. Montaż budynku z gotowych komponentów do standardu deweloperskiego zajmuje zaledwie kilka dni. Nie możemy się doczekać, a Ty?

Skontaktuj się z nami i otrzymaj

darmową konsultację lub złóż zamówienie: