Spersonalizuj strukturę
Share

Miejsce, w którym można zwolnić tempo, oderwać się od codzienności i ponownie odkryj więź z naturą. Właściciele Le Monteil Revolution stworzyli eko-kurort, w którym każdy odnajdzie spokój, skupi się na teraźniejszości i doceni piękno otaczającego świata. Weź udział w przygodzie w Sardent we Francji.

FDomes: Jak wpadliście na pomysł założenia ośrodka glampingowego?

Le Monteil Revolution: Szukaliśmy okazji do zmiany ścieżki kariery. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy robić coś, co pozwoli nam cieszyć się życiem i pracą na zewnątrz. Oboje byliśmy w wojsku, więc bardzo ważne było dla nas pozostanie aktywnym.  Wiedzieliśmy także, że chcemy mieć zwierzęta. Kiedy zaczęliśmy myśleć o tym, jak urzeczywistnić nasze marzenia, pomyśleliśmy o rzeczach, które lubimy robić i jak moglibyśmy zamienić to w biznes. W ten sposób wpadliśmy na pomysł otworzenia resortu glampingowego. Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której ludzie mogliby cieszyć się z pobytu na łonie natury, nie rezygnując z luksusów. Tym samym chcieliśmy przyciągnąć jeszcze więcej osób do spędzania czasu w otoczeniu pięknej przyrody!

F: Dlaczego zdecydowałeś się na kopuły geodezyjne?

LMR: Gdy zdecydowaliśmy, że chcemy prowadzić biznes glampingowy, dokładnie rozeznaliśmy się w dostępnych typach zakwaterowania. Spędziliśmy godziny przeszukując internet i badając rynek, aż w końcu natrafiliśmy na kopuły geodezyjne. W 2016 roku nie było ich zbyt wiele na rynku, ale gdy tylko je zobaczyliśmy, po prostu wiedzieliśmy, że będą dla nas idealne. Jesteśmy ZAKOCHANI w panoramicznym oknie, które pozwala gościom cieszyć się z bliskości natury, nawet gdy pozostają oni wewnątrz kopuły. Syntetyczny materiał sprawia, że produkt idealnie nadaje się do ​​klimatu, w którym prowadzimy działalność. Panują tu wszystkie cztery pory roku, więc nie chcieliśmy, aby wilgoć i pleśń były problemem, jak to może być w przypadku naturalnego płótna. Ponadto, projekt kopuł i dbałość o szczegóły pasowały do ​​biznesu, który chcieliśmy stworzyć – takiego, w którym ludzie mogą zdystansować od codzienności jednocześnie relaksując się w luksusowych warunkach.

“Jesteśmy ZAKOCHANI w panoramicznym oknie, które pozwala gościom cieszyć się z bliskości natury, nawet gdy pozostają oni wewnątrz kopuły.”

Le Monteil Revolution | Sardent, France

Website: www.lemonteilrevolution.com

Instagram: www.instagram.com/lemonteilrevolution/

Related posts

Photo of FDomes Classic in Davos. Event: Economic Summit
Pomysły Na Zagospodarowanie FDomes Classic – Część 2
14 czerwca 2021
Udogodnienia w Twoim Resorcie Glampingowym, które Pokochają Wszyscy Goście!
21 maja 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu