WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
white geodesic dome in winter

Śniadanie dostarczane codziennie rano w koszu prosto pod drzwi, wanna przy oknie, własny Buggy na czas pobyt… Poznaj historię bezsprzecznie wyjątkowego Mountain Glamp.

FDomes: Dlaczego zdecydowaliście się na otwarcie ośrodka glampingowego?

Mountain Glamp: To, że szukaliśmy wyjątkowego typu zakwaterowania, było głównym powodem otwarcia ośrodka glampingowego. W Polsce są podobne miejsca, ale daleko im do tego, co chcieliśmy zaoferować naszym Gościom. Dlatego w naszych namiotach sferycznych wanna znajduje się w dość nietypowym miejscu. W dzisiejszych czasach ludzie cenią sobie wygodę, szukają rzeczy i miejsc zupełnie innych od reszty.

F: Co było pierwsze – ziemia czy pomysł na biznes? Czy możecie nam powiedzieć, jak to wszystko się zaczęło?

MG: Właściwie oba… Do głowy przyszedł mi pomysł na biznes, a ziemia była pomysłem mojego narzeczonego.

Oboje lubimy narciarstwo biegowe i często pędzimy przez górskie łąki. Pewnego dnia na nartach zatrzymaliśmy się na chwilę, rozpaliliśmy ognisko i położyliśmy się na łące rozmawiając o nowych pomysłach na biznes. Po chwili ciszy powiedziałam: „Tu jest tak pięknie, widok jest niesamowity!”. Mój narzeczony dpowiedział, że ten teren należy do jego rodziców.

Oczywiście cały proces nie był taki przyjemne i łatwy. Pojawiły się początkowe problemy, które później zamieniliśmy na atuty. Dostęp do ośrodka był głównym problemem, ponieważ w rzeczywistości nie było do niego dojazdu. Dlatego każdy, kto przebywa w Mountain Glamp, ma do dyspozycji własny ATV. To kolejna rzecz, która wyróżnia nasze zakwaterowanie na tle innych.

F: Czy oferujecie zakwaterowanie w kopułach glampingowych przez cały rok, czy działacie tylko sezonowo?

MG: Początkowo miał to być biznes sezonowy, typowo letni. Jednak zimą otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących rezerwacji. Prawdopodobnie nasz kurort stanie się miejscem całorocznym. Mountain Glamp znajduje się na samym szczycie, tuż obok naszego stoku, z którego Goście mogą korzystać również zimą. To kolejna duża zaleta naszego zakwaterowania! Któż nie chciałby obudzić się z pięknym widokiem na góry, a po śniadaniu (serwowanym naszym gościom w formie kosza śniadaniowego prosto pod drzwi) założyć narty i w pełni się temu oddać?

F: Jakie są opinie gości po ich pobycie w Mountain Glamp?

MG: Wciąż otrzymujemy rezerwacje od gości, którzy odwiedzili nas w zeszłym roku. Bardzo popularna jest również nasza strona na Instagramie. Kiedy otwieraliśmy Mountain Glamp, spodziewaliśmy się rezerwacji na 1-2 dni. I tu kolejna niespodzianka, bo dłuższe pobyty są rezerwowane częściej. Bardzo się z tego cieszymy! W dzisiejszych czasach ludzie znacznie bardziej doceniają miejsca wypełnione ciszą i spokojem.

F: Jakie atrakcje czekają na Gości w Waszym ośrodku i jego okolicy?

MG: Jak wspomnieliśmy wcześniej, nasi Goście mają do dyspozycji quada i mogą dzięki niemu zwiedzać okolicę. Tuż obok Mountain Glamp znajduje się stok narciarski, więc nasz resort jest idealnym wyborem w okresie zimowym. W pobliżu przebiega również szlak prowadzący na Gubałówkę.

F: Wnętrze każdej kopuły wygląda nieco inaczej. Zdecydowaliście się także na różne motywy kolorystyczne. Skąd pomysł na taką aranżację?

MG: Wnętrza kopuł utrzymane są w podobnym stylu, różnią się jedynie kolorami i umiejscowienie wanny. Myślę, że nawet najbardziej nieśmiała osoba będzie mogła zrelaksować się w wannie przy oknie, ponieważ jest to miejsce, w którym jedynie zwierzęta mogą nas podglądać 😉

F: Jak oceniacie poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes. Czy polecilibyście je innym?

MG: Poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes oceniamy bardzo wysoko. Jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem będziemy polecać FDomes wszystkim!

Mountain Glamp | Poronin, Polska

Strona internetowa: www.mountainglamp.pl/

Instagram: www.instagram.com/mountain_glamp/


Zainteresował Cię ten wpis?

Przeczytaj o innych resortach oferujących nocleg w FDomes Glamping:

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu