WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
green geodesic dome on a wooden platform overlooking nature

Kontynuując serię wywiadów z właścicielami i menadżerami glampingów, dzisiaj z przyjemnością rozmawiamy z James’em Hutchings’em. James i Fiona są właścicielami Redhill Holidays w Whitbourne w Anglii. Resort Redhill Holidays to wspaniałe miejsce, odnoszący sukcesy biznes, który zajął pierwsze miejsce w programie „Four In A Bed” kanału Channel 4.

FDomes: Jak wpadłeś na pomysł założenia ośrodka glampingowego?

Redhill Holidays: Początkowo, Fiona i ja planowaliśmy kupić nieruchomość pod wynajmem wakacyjny, ale nie mogliśmy znaleźć niczego, co byłoby odpowiednie. Potem natknęliśmy się na Redhill – 6-akrową posiadłość z przepięknymi widokami na okolicę Herefordshire, która jest jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach, dziewiczych krajobrazów Wielkiej Brytanii. Cóż za idealne miejsce, aby stworzyć własny resort, zamiast szukać czegoś gotowego.

F: Dlaczego zdecydowałeś się na kopuły geodezyjne?

RH: Poszliśmy na pokaz glampingu w Stoneleigh w Warwickshire, aby zobaczyć różne oferty glampingowego zakwaterowania. Spędziliśmy również godziny na przeszukiwaniu Internetu, aby zdecydować, która forma glampingu będzie idealna do tworzonego przez nas ośrodka. Najważniejszym aspektem był widok, dlatego zależało nam na obiekcie, który oferuje panoramiczne widoki. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce, dlatego zwracaliśmy również uwagę na wnętrza ze spokojną, relaksującą atmosferą. Dodatkowo zależało nam na zakwaterowaniu, które zapewni komfort przez cały rok. Aby stworzyć romantyczną atmosferę także w chłodniejsze noce, chcieliśmy umożliwić bezpieczne korzystanie z palnika na drewno.

F: Co najbardziej podoba się Odwiedzającym w Redhill Holidays?

RH: Opinie naszych gości odegrały kluczową rolę w tworzeniu i rozwijaniu Redhill. Goście lubią prywatność, ciszę i spokój, ale przede wszystkim możliwość wspólnego spędzania czasu. Lubią być sami, ale dobrze, gdy w razie potrzeby ktoś jest pod ręką, aby pomóc w drobnych problemach i pytaniach, które pojawiają się podczas pobytu. Odwiedzający cieszą się otoczeniem wspaniałej przyrody, nie tracąc przy tym luksusu, jaki oferuje pięciogwiazdkowy hotel.

F: Jakie zajęcia oferujecie Gościom waszego resortu?

RH: Wszystkie zajęcia w Redhill są przeznaczone dla par. Na szczycie listy jest relaks w wannie z hydromasażem i podziwianie zapierającej dech w piersiach scenerii. Goście mogą wziąć udział w lokalnych wycieczkach i spacerach o różnym stopniu wysiłku. Zarówno wycieczki, jak i masaże oraz zabiegi w kopule oferowane są przez lokalne firmy. Na miejscu są dostępne rowery górskie, boisko do gry w bule, kort tenisowy i mini trawnik do krykieta –  to idealne propozycje na spędzenie wolnego czasu. W deszczowe dni na pary czekają gry planszowe, które mogą zabrać do swojej kopuły i rozegrać przed kominkiem.

F: Dlaczego zdecydowałeś się stworzyć resort glampingowy tylko dla dorosłych? Czy uważasz, że jest zapotrzebowanie na takie miejsca?

RH: Zdecydowaliśmy się otworzyć resort tylko dla dorosłych, ponieważ uważamy, że para pragnąca odpocząć i nacieszyć się w swoim towarzystwem, nie chce słyszeć odgłosów bawiących się w pobliżu dzieci i zwierząt. Przyjemnie jest za to wsłuchać się w odgłosy natury – to naprawdę magiczny dźwięk, gdy całkowicie się w niego zanurzysz. Słuchanie pohukiwania sów w nocy, podczas gdy wypoczywasz w wannie sącząc ulubiony trunek, jest po prostu wspaniałe. Obserwowanie gwiazd w pogodną noc jest wręcz oszałamiające. Redhill Holidays oferuje niezapomniane chwile, które naszym zdaniem nie powinny być zakłócane.

F: Jak oceniasz poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes. Czy poleciłbyś je innym?

RH: Produkt FDomes okazał się idealnym wyborem. Goście kochają klimat, który tworzą kopuły i zawsze zwracają uwagę na ich przestronność. Firma FDomes jest zawsze chętna i gotowa do pomocy, a obsługa nie ma sobie równych. Dostawy są szybkie, a jakość towaru i sposób pakowania towaru na najwyższym poziomie. Nie zawaham się polecić FDomes każdemu, kto myśli o założeniu biznesu glampingowego.

Redhill Holidays | Whitbourne, Wielka Brytania

Strona internetowa: www.redhillholidays.co.uk/

Instagram: www.instagram.com/redhillholidays/


Zainteresował Cię ten wpis?

Przeczytaj o innych resortach oferujących nocleg w FDomes Glamping:

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu