WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
a woman and a man against a background of white geodesic domes located on rocks

Odom Retreat to miejsce, w którym wszędzie wkoło widoczne są występujące tam kontrasty. Zajęcia jogi w wymagającym skupienia otoczeniu, przytulne wnętrza otoczone zaspami śnieżnymi… to tylko niektóre z nich.

FDomes: Musimy przyznać, że lokalizacja i widoki z Twojego resortu zapierają dech w piersiach. Jak udało Ci się znaleźć tak niesamowite miejsce?

Odom Retreat: Podczas naszych poszukiwań szukaliśmy oddalonego miejsca otoczonego spokojem. Na szczęście w Libanie jest wiele niezbadanych gór. W ten sposób mogliśmy znaleźć miejsce dla namiotów glampingowych.

F: Dlaczego zdecydowałeś się założyć ośrodek glampingowy?

OR: W dzisiejszych czasach luksusowe pokoje w tradycyjnych hotelach nudzą ludzi. Klienci uwielbiają urozmaicać swoje doświadczenia. Chcą obcować z naturą, mieć piękny widok, a jednocześnie poczuć smak przygody.

F: Można powiedzieć, że surowa lokalizacja świetnie kontrastuje z formą oferowanych zajęć. Mianowicie mocno skupiłeś się na jodze. Czemu?

OR: Joga cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza dzięki wyjątkowym widokom na Wellness Dome. Niemniej jednak Odom oferuje szereg zajęć, od ćwiczeń oddechu, po wędrówki, czy sporty wodne.

F: Czy prowadzisz Odom przez cały rok?

OR: Kopuły mogą być używane przez cały rok, a Liban jest piękny o każdej porze roku. Nasi Goście mogą cieszyć się niesamowitymi widokami i różnymi atrakcjami w każdym momencie.

F: Jakie opinie otrzymujesz od swoich gości na temat pobytu w namiotach glampingowych?

OR: Opinie wszystkich gości są zawsze wyjątkowe. Wszyscy wyraźnie mówią, że będzie to jedno z ich niezapomnianych doświadczeń.

F: Jak oceniasz poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes. Czy poleciłbyś je innym?

OR: Tak, gorąco polecamy FDomes. Nie tylko produkt jest świetny, ale także zespół, który zawsze jest do Twojej dyspozycji i wspiera Cię przez cały czas.

Odom Retreat | Liban

Strona internetowa: www.odomretreat.com/

Instagram: www.instagram.com/odom_retreat/


Zainteresował Cię ten wpis?

Przeczytaj o innych resortach oferujących nocleg w FDomes Glamping:

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu