WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
a white geodesic dome at desert

Zainspirowany filmem „The Marsian” resort Sun City Camp oferuje swoim gościom marsjańskie przeżycia na środku pustyni Wadi Rum w Jordanii.

FDomes: Skąd pomysł założenia resortu glampingowego?

Sun City Camp: Nasz ośrodek położony jest na pustyni Wadi Rum, czyli w dolinie księżycowej. Nakręcono tam wiele filmów z Hollywood. Jednym ze spektakularnych realizacji był „Marsjanin”. Wtedy zdecydowaliśmy się na otwarcie resortu.

F: Film „Marsjanin” zainspirował Was do stworzenia miejsca z kopułami?

SCC: Tak. Otoczenie i atmosfera zainspirowały nas do stworzenia resortu oferującego wyjątkowe, nie z tego świata doznania, których nasi Goście nigdy nie zapomną.

F: Wasi goście mogą doświadczyć odległej lokalizacji na pustyni i monotonnego, ale niesamowitego otoczenia. W jakich zajęciach mogą uczestniczyć podczas wizyty w Sun City Camp?

SCC: Mimo, że znajdujemy się na pustyni, Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji, takich jak:

  • Jazda na wielbłądach, która jest tradycyjnym środkiem transportu Beduinów od zarania dziejów i symbolem arabskiego dziedzictwa.
  • Jeep Tours, aby cieszyć się przypływem adrenaliny.
  • Obserwowanie gwiazd w Wadi Rum jest szczególnie wyjątkowym doświadczeniem. Spokój pustyni dodaje im jeszcze więcej blasku i tajemniczości.
  • Loty balonem na gorące powietrze, aby w niepowtarzalny sposób doświadczyć wyjątkowych widoków na pustyni.

F: Jak radzicie sobie z bardzo wysokimi temperaturami na zewnątrz, aby zapewnić gościom komfort w namiotach glampingowych?

SCC: Ogromną uwagę przywiązujemy do wnętrza geodomu, aby nasi Goście czuli się jak najbardziej komfortowo. Wszystkie nasze kopuły marsjańskie są dla niepalących, każdy z prywatną łazienką, ciepłą wodą i urządzeniami klimatyzacyjnymi posiadajacymi opcję ogrzewania.

F: Jakie opinie otrzymujecie od swoich gości z pobytu w kopułach?

SCC: Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii, zwłaszcza na TripAdvisor. Wszystkich naszych Gości zachwyca atmosfera, obsługa, widoki i wreszcie zakwaterowanie. Marsjańskie kopuły są często głównym punktem wycieczki, a Goście są naprawdę zakochani w glampingu.

F: Jak oceniacie poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes. Czy polecilibyście je innym?

SCC: Z zadowoleniem możemy przyznać, że FDomes daje najwięcej pod względem jakości, wydajności i opłacalności. Podczas naszych badań nad najlepszym produktem glampingowym na rynku napotkaliśmy wiele opcji i chociaż większość z nich była świetna, znaleźliśmy idealny produkt na potrzeby naszej działalności. Doszliśmy do wniosku, że w porównaniu z innymi produktami FDomes jest najlepszy i spełnia wszystkie określone przez nas wymagania. To produkt doskonałej jakości, bardzo wydajny i bardzo mocny. Zdecydowanie polecamy FDomes tym, którzy są zainteresowani produktami glampingowymi.

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu