WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
a man with fly a kite against the background of geodesic domes located near the cliff

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam Scotta Archera, właściciela Archer’s Edge Luxury Glamping, który opowiedział nam, jak spełniać marzenia i dążyć do szczęścia.

FDomes: Jaka jest historia Archer’s Edge? Co było pierwsze- ziemia czy pomysł?

Scott Archer: Ziemia była pierwsza. To rodzinna ziemia, którą mieliśmy od 1891 roku. Kiedyś była to ziemia uprawna, którą odwiedzałem jako młody chłopiec, spędzając czas na wędrówkach, wędkowaniu i spływach kajakowych. Po czterdziestce zadałem sobie pytanie, czy czuję się spełniony zawodowo. Ponieważ odpowiedź była negatywna, postanowiłem spełnić swoje marzenia i wrócić do Nowej Szkocji. Dotarłem do naszej posiadłości nad oceanem, którą pamiętałem z dzieciństwa i zacząłem odkrywać jej potencjał. Po kilku dniach spędzonych na posesji i podziwianiu panoramy Zatoki św. Jerzego zdałem sobie sprawę, że zapierające dech w piersiach widoki i spokojna okolica to coś, czym chciałbym podzielić się ze światem. I tak rozpoczął się projekt Archer’s Edge Luxury Camping.

F: Dlaczego zdecydowałeś się na kopuły geodezyjne?

SA: Zdecydowałem się na kopuły geodezyjne przede wszystkim ze względu na projekt. Potrzebowaliśmy czegoś, co mogłoby oprzeć się silnym wiatrom na wybrzeżu. W zeszłym roku mieliśmy uderzenie huraganu Dorian, który spowodował niewielkie szkody. Glamping pozwala ludziom łączyć się z naturą. Czuliśmy więc, że pójdziemy o krok dalej i wykorzystując kopuły geodezyjne zapewnimy Gościom komfort pokoju hotelowego.

F: Od jak dawna przyjmujesz gości w Archer’s Edge? Jakie opinie otrzymujesz?

SA: To jest nasz drugi sezon i ludzie są bardzo podekscytowani. To samo uczucie towarzyszy im podczas wyjazdów, bo już rezerwują noclegi na przyszły sezon. Mieliśmy nadzieję, że nasze namioty glampingowe przypadną do gustu poszukiwaczom przygód i entuzjastom pleneru – tym, którzy lubią lokalną muzykę na żywo i piesze wędrówki, rowerzystom i poszukiwaczom plaż, ponieważ tych mamy kilka tuż za rogiem.

F: Czy uważasz, że media społecznościowe są ważnym medium komunikacji? Profil Twojego resortu jest starannie prowadzony i przyciąga uwagę publikowanymi zdjęciami.

SA: Media społecznościowe są naszym kręgosłupem marketingu i nadal będziemy skupiać uwagę na dzieleniu się z obserwatorami doświadczeniami naszych gości. Robiąc zdjęcia, staramy się uchwycić ducha Archer’s Edge.

F: Jak oceniacie poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes. Czy polecilibyście je innym?

SA: Gorąco polecam FDomes, obsługa klienta i produkt oceniam 10/10!

Archer’s Edge | Jadique, Kanada

Strona internetowa: www.archersedge.info/

Instagram: www.instagram.com/archersedgeluxurycamping/


Zainteresował Cię ten wpis?

Przeczytaj o innych resortach oferujących nocleg w FDomes Glamping:

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu