WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Camp Katur FDomes Glamping Geodesic Domes

Różne rodzaje zakwaterowania, magiczny obiekt weselny, bliskość natury oraz serdeczni Gospodarze – a to wszystko w jednym miejscu! Nie ma co do tego wątpliwości – Camp Katur jest miejscem wartym odwiedzenia przez każdego entuzjastę glampingu. Resort ten będzie także niezwykłą inspiracją dla przedsiębiorców z branży glampingowej, szukających pomysłów na wzbogacenie swojej oferty. Przeczytaj wywiad z właścicielami resortu Camp Katur i dowiedz się więcej o historii tego wyjątkowego miejsca.

FDomes: Skąd pomysł stworzenia resortu glampingowego?

Camp Katur: Nasz najnowszy projekt stanowi rozwinięcie istniejącej już działalności glampingowej typu „off-grid” położonej w Camp Hill Estate. Pandemia Covid wymusiła zmianę kierunku biznesu na taki, który był w zgodzie z naszym przekonaniem o tym, że to piękne otoczenie, może zagwarantować ludziom tak bardzo potrzebną Ekoterapię (inaczej nazywana terapią natury). Rozbudowa resortu objęła 12 kolejnych kopuł geodezyjnych FDomes ze świetlikami dachowymi. Dodatkowo, 2 kopuły zostały wyposażone w Moduły Wewnętrzne. To oznacza, że mamy teraz pełne spectrum od małych i fantazyjnych kapsuł oraz namiotów, aż do najwyższej klasy specjalnie zaprojektowanych i luksusowych kopuł geodezyjnych z możliwością obserwacji gwiazd.

Camp Katur, Wielka Brytania – resort glampingowy z kopuła geodezyjnymi FDomes Glamping

FD: Wasi Goście mają możliwość wyboru pomiędzy kopułami geodezyjnymi, różnymi typami namiotów, domkami Hobbita i nie tylko. Dlaczego zdecydowaliście się zróżnicować swoją ofertę?

CK: Wszystkie nasze obiekty noclegowe zostały celowo rozmieszczone w taki sposób, aby wykorzystać ogromną przestrzeń naszej posiadłości oraz zagwarantować odwiedzającym poczucie prywatności. Włączenie do oferty nowego typu zakwaterowania pozwala naszym Klientom doświadczyć bliskości natury ze wszystkimi domowymi wygodami zapewnianymi przez najwyższej jakości kopuły geodezyjne marki FDomes. Ulokowanie dwóch Modułów Wewnętrznych w Chestnut Hill pozwoli rodzinom na nowo nawiązać relacje, zrelaksować na własnym prywatnym tarasie z wanną i hydromasażem, oglądać gwiazdy wypoczywając na antresoli i zwyczajnie pobyć w rodzinnym gronie z dala od stresu i zmartwień ostatniego roku.

Camp Katur, Wielka Brytania – resort glampingowy z kopuła geodezyjnymi FDomes Glamping

FD: Co Wasi goście najbardziej uwielbiają w Camp Katur?

CK: Camp Katur skrada serca naszych Gości i na zawsze zapada im w pamięć. Czytanie książki z widokiem na nasze łąki z dzikimi kwiatami, możliwość odkrywania przez dzieci zakątków naszych prastarych lasów, zabawa na placu zabaw Woodland Kingdom, czy też ćwiczenia na stworzonej przez nas siłowni na świeżym powietrzu – jest tu tak wiele atrakcji i przyjemności. Mamy też wielkie szczęście posiadać „Dark Sky Status” i być zlokalizowanym pomiędzy dwoma rezerwatami „Dark Sky”. Oznacza to, że nocą niebo jest tutaj najpiękniejsze, a Camp Katur jest idealnym miejscem do oglądania gwiazd. To podstawa, na której nasi Goście mogą budować wspomnienia na całe życie.

Camp Katur, Wielka Brytania – resort glampingowy z kopuła geodezyjnymi FDomes Glamping

FD: Z jakich atrakcji mogą korzystać Wasi Goście podczas pobytu w resorcie?

CK: Nasi specjaliści od bushcraftu, czyli umiejętności przetrwania w dziczy, prowadzą zajęcia takie, jak dzikie gotowanie, budowanie schronień, warsztaty poszukiwania pożywienia i rozpalania ognia. Atrakcje te mają służyć odbudowaniu więzi człowieka z naturą i nauczyć nas wszystkich, jak doceniać wszystko, co nas otacza. Na terenie posiadłości mamy również park zabaw „Woodland Kingdom”, bardzo popularny „Swing Park” oraz zewnętrzną siłownię. Jeśli pandemia Covid czegoś nas nauczyła, to tego, że dzika przyroda i środowisko naturalne mają zdolność uzdrawiania, edukowania i odbudowy. Naprawdę oddziałuje to na odwiedzające nas rodziny i wszystkie opuszczają nasz resort z większym poczuciem więzi między jej członkami.

Siłownia na świeżym powietrzu w resorcie glampingowym Camp Katur

FD: W Camp Katur oferujecie możliwość organizacji wesela. Jak bardzo popularna jest ta usługa, czy możecie trochę więcej nam o tym opowiedzieć?

CK: Jesteśmy w pełni licencjonowanym, plenerowym obiektem weselnym. Nasze nowo wybudowane miejsca do przeprowadzania ceremonii ślubnej cieszą się ogromną popularnością. Ponadto, większość z nich została zbudowana ze zrównoważonych i pochodzących z odzysku materiałów. Dzięki zachowanej równowadze pomiędzy naturalnym krajobrazem, a własną mieszanką stylu i luksusu naszego resortu, stworzyliśmy miejsce jak żadne inne! Ceremonie ślubne odbywające się na terenie naszych lasów i pól to ewolucja przyjętej przez nas postawy opartej na trosce o środowisko i koegzystowanie z naturą w celu zdobywania nowych doświadczeń. Dzięki stworzonym przez nas, wyjątkowym miejscom do ceremonii zaślubin oraz zakwaterowaniu odpowiedniemu dla każdego rozmiaru wesela możemy sprawić, aby ten dzień był dokładnie taki, jaki sobie wymarzysz. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przysięgę pod starym dębem, czy w lesie z ołtarzem wyłożonym z sosnowych iglic i nawami z paproci sprawimy, że będzie to wyjątkowe przeżycie.

Camp Katur, Wielka Brytania – resort glampingowy z kopuła geodezyjnymi FDomes Glamping

FD: Jak oceniacie poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes. Czy polecilibyście je innym?

CK: To, co skłoniło nas do skorzystania z oferty FDomes w rozpoczynanym przez nas projekcie, to różnorodność produktów i możliwość ich konfiguracji. Kopuły sferyczne FDomes charakteryzują się wysoką jakością, a jednocześnie są wystarczająco wytrzymałe, aby klienci mogli korzystać z nich niezależnie od panującej pogody. Nasze zamówienie zostało dostarczone na czas i zgodnie ze wszystkimi wymogami. Ponadto, byliśmy pod wrażeniem łatwości montażu kopuł, jak również poziomu obsługi klienta zapewnianej przez FDomes. Mamy już kolejne plany na przyszłość – obserwujcie nasz dalszy rozwój!

Camp Katur FDomes Glampong Geodesic Domes

Camp Katur I Kirklington, Wielka Brytania

Strona internetowa:

Www.Campkatur.Com

Instagram:

Www.Instagram.Com/Campkatur


Zainteresował Cię ten wpis?

Przeczytaj o innych resortach oferujących nocleg w FDomes Glamping:

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu