WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Ardome Bubble powered by FDomes Glamping

Otwarta postawa właścicieli, własny kawałek ziemi w Belgii i w pełni zarezerwowany namiot sferyczny FDomes Glamping. Przeczytaj wywiad z Daphne Merlevede, współwłaścicielką Ardome Bubble, i dowiedz się, jak kreatywność i pomysłowość przełożyły się na wielki sukces jej firmy.

1. Jak wpadliście na pomysł stworzenia resortu glampingowego?

Posiadamy duży teren i było nam szkoda, że nie korzystamy z niego w pełni. W końcu doszliśmy do wniosku, że świetnie byłoby stworzyć miejsce, w którym odwiedzający będą mogli odpocząć w otoczeniu przyrody.

2. Dlaczego zdecydowaliście się na kopułę geodezyjną?

Mieszkamy w Belgii, gdzie lato ciężko nazwać latem. Dlatego też szukaliśmy zakwaterowania, które sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych – także w zimnie i w deszczu. Ponadto, zależało nam, aby do środka nie dostawały się insekty. Sami często doświadczaliśmy tego problemu w innych glampingach, dlatego szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli tego uniknąć.

„Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy
się na FDomes”

3. Co kilka miesięcy urządzacie na nowo wnętrze Ardome Bubble. Jaka jest reakcja  Waszych Gości na wprowadzane zmiany? Skąd czerpiecie inspirację do kolejnych aranżacji?

Co 3 miesiące urządzamy na nowo wnętrze Ardome Bubble tak, aby jego aranżacja odpowiadała porze roku i otoczeniu przyrody. Wprowadzanie takich zmian jest bardzo ważne. Jeżeli na Boże Narodzenie zaoferujesz „gołe” zakwaterowanie nie zapewniając odpowiedniej atmosfery – ludzie nie zdecydują się odwiedzić Twojego resortu. Będą woleli zostać we własnych, przytulnie urządzonych domach. Jesienią, kiedy wkoło zaczyna się robić mokro i zimno, trzeba znaleźć sposób, aby wyróżnić się i przyciągnąć odwiedzających.

Goście uwielbiają zmiany w aranżacji wnętrz i zawsze pytają, jaki będzie następny temat. To skłania ich do ponownych odwiedzin.

Inspiracje na kolejne aranżacje kopuły czerpię z tego, jak się aktualnie czuję. Boże Narodzenie mówi samo za siebie, lato też, jesień i wiosna są najtrudniejsze, ale zawsze udaje nam się wpaść na ciekawy pomysł, który spodoba się Gościom.

Photographer: Stijn Vanoverbeke

4. Oferując mnóstwo udogodnień, Ardome to wymarzone miejsce na relaks i oderwanie się od codzienności. Czego mogą spodziewać się Wasi Goście?

W Ardome Goście mają do swojej dyspocyzji lodówkę/zamrażarkę, kuchenkę mikrofalową oraz piekarnik.

Stworzyliśmy również kino domowe Netflix’a, z którego Goście mogą korzystać odpowczywając w łóżku. Sprawdzi się ono świetnie także jako karaoke. To wielki hit w Ardome!

Na zewnątrz, mamy taras śniadaniowy w naszym pięknym, dużym ogrodzie. Posiadamy również kącik grillowy otoczony kwietną łąką.

Do tego niezwykle popularna wanna z hydromasażem (ze stałą temperaturą wody 35 stopni) z pięknym widokiem na nasz staw i pola. Dużą popularnością cieszy się również zewnętrzny prysznic z ciepłą wodą.

Na koniec, stworzyliśmy strefę wypoczynkową, w której można odpoczywać i podziwiać zachody słońca. To przepiękne!

Photographer: Stijn Vanoverbeke

5. Czy inwestycja w glamping spełniła Wasze oczekiwania w kwestii zwrotu z inwestycji? Jakie macie plany na przyszłość, jeśli chodzi o prowadzenie biznesu glampingowego?

Ze względu na obowiązujące w naszej gminie prawo nie wolno nam zwiększyć liczby oferowanego zakwaterowania. Dzięki temu Goście mają to miejsce na wyłączność mogąc cieszyć się pełną prywatnością podczas pobytu.

Glamping jest czymś, co przyciąga odwiedzających. Oczywiście, jeśli chodzi o inwestcję, zawsze należy liczyć się z kosztami. Podsumowując, jest to bardzo opłacalny typ zakwaterowania, który można wynajmować jako w pełni wyposażony obiekt.

6. Jak oceniacie poziom produktów i usług oferowanych przez FDomes. Czy poleciłbyś je innym?

Mogę w 100% polecić tę firmę, oferowane usługi, podejście do klienta, jak również materiały. Niewiele jest firm, które tak chętnie pomagają swoim klientom nie tylko podczas zakupu, ale i później.

Ardome Bubble | Ardooie, Belgium

Strona internetowa: www.ardomebubble.com/

Instagram: www.instagram.com/ardomebubble/

Photographer: Stijn Vanoverbeke

Zainteresował Cię ten wpis?

Przeczytaj o innych resortach oferujących nocleg w FDomes Glamping:

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu