WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
FDomes Glamping

Z radością informujemy, że FDomes otrzymało prestiżową nagrodę Architizer A+ 2021 w kategorii Hotelarstwo!

To już druga nagroda Architizer’a, którą otrzymaliśmy w tym roku! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym są Architizer A+ Awards, gorąco zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu na ten temat, w którym opowiadamy także o zdobytej wcześniej nagrodzie w kategorii „Architektura + Living Small”. Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Prezentacja Kategorii „Hotelarstwo” na Stronie Architizer’a:

„Nagroda Hospitality Award dedykowana jest najlepszym na świecie produktom i materiałom wykorzystywanym w hotelarstwie. Obejmuje to zarówno zrealizowane, jak i koncepcyjne produkty wszelkiego rodzaju, w tym produkty budowlane, wyposażenie i materiały przeznaczone do stosowania w budynkach, takich jak:

  Hotele i kurorty

  Restauracje

 Bary i kluby nocne

 Spa & wellness”

Cotopaxi Sanctuary Lodge, Ekwador

Kopuły sferyczne FDomes to uniwersalne kopuły geodezyjne. Są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w branży hotelarskiej. Dwa rodzaje kopuł, które oferujemy: Glamping i Classic, to najlepsze produkty do stworzenia miejsc noclegowych, jak również dodatkowych udogodnień podnoszących standard całego ośrodka. Są idealnym wyborem dla właścicieli działek, parków wypoczynkowych, pól namiotowych oraz właścicieli hoteli, którzy chcą założyć ośrodek wypoczynkowy, urozmaicić swoją aktualną ofertę lub poszerzyć oferowane usługi.

Innowacyjne i niezwykle trwałe konstrukcje FDomes są idealnym wyborem do aranżacji:

Luksusowych apartamentów

Restauracji

Barów, pubów i kawiarni

Wellness & SPA

Przestrzeni wspólnych

Sklepów typu pop-up

Przestrzeni do organizacji wydarzeń i imprez okolicznościowych

i nie tylko!

Celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z branży hotelarskiej. Otrzymana nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem, z którego jesteśmy niezmiernie dumni!

Dziękujemy!

Related posts

FDomes Glamping
FDomes na The Farm Business Innovation (10 & 11 Listopad 2021)
1 listopada 2021
FDomes at The Glamping Show UK
FDomes on Tour: The Glamping Show w Wielkiej Brytanii
30 września 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu