WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
white geodesic dome in the forest on wooden deck

FDomes Glamping otrzymał nagrodę w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów architektonicznych na świecie! Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej!

Architizer A+ Awards

Architizer A+ Awards to najpopularniejszy i jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów nastawionych na promocję najlepszych projektów architektonicznych na świecie. Celem konkursu jest uhonorowanie i popularyzacja imponujących koncepcji i realizacji oraz budowanie sieci architektów, producentów i miłośników designu. Autorzy największych światowych projektów dołączają do konkursu, aby zostały one ocenione przez wybitnych ekspertów z dziedziny designu, technologii, nieruchomości i nie tylko. Nadany przez Architizer’a tytuł „najbardziej wpływowego wizjonera architektury roku” niesie ze sobą prestiż, wzrost popularności, a przede wszystkim uznanie w branży architektonicznej.

Cotopaxi Sanctuary Lodge, Ekwador

Zwycięzcą zostaje… FDomes Glamping!

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt: „FDomes Glamping – kopuły geodezyjne do samodzielnego montażu” zdobył nagrodę Popular Choice Award w kategorii „Architecture + Living Small”. To dla nas ogromny zaszczyt! Jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy wyróżnieni w tak prestiżowym programie architektonicznym.

Nagrodzeni w kategorii „Architecture + Living Small”

Kategoria „Architecture + Living Small”:

„Proces urbanizacji postępuje na całym świecie, a w konsekwencji miasta poszukują nowych modeli zagęszczenia. Zgłoś projekt, który promuje ideę życia na niewielkiej przestrzeni. Oceniając projekty jurorzy będą szukać innowacji w tym obszarze”.

Wygrana w kategorii „Architecture + Living Small” jest dla nas niezwykle istotna, ponieważ mniejsza, dobrze przemyślana przestrzeń oznacza mniejszy wpływ na środowisko. Zwycięstwo w tej kategorii to dla nas potwierdzenie zrównoważonego charakteru produktów FDomes. Jako entuzjaści przyrody promujemy glamping jako unikalny sposób obcowania z naturą, a jednocześnie pragniemy dostarczać naszym Klientom zrównoważone rozwiązania glampingowe. Oferujemy w pełni funkcjonalne, luksusowe zakwaterowanie niewymagające trwałego mocowania do podłoża. Konstrukcja doskonale wtapia się w otaczający krajobraz, oferując jednocześnie nowoczesny wygląd z zewnątrz i luksusowy design wewnątrz kopuły. Umożliwiamy wyposażenie FDomes Glamping w wentylator słoneczny oraz dodatkową izolację, aby zapewnić komfortowe warunki wewnątrz kopuły, a przy tym zminimalizować jej oddziaływanie na środowisko. Jednym z dodatkowych akcesoriów przeznaczonych do namiotów sferycznych FDomes jest kominek opalany drewnem zapewniający naturalne rozwiązanie grzewcze. Jest zarówno skuteczny i efektywny, ale także nadaje wnętrzu przytulny charakter.

FDomes Glamping – kopuły geodezyjne do samodzielnego montażu są przeznaczone do użytku prywatnego, jak również do wykorzystania w biznesie. Są idealnym rozwiązaniem dla:

właścicieli ziemskich,

eko-resortów,

ośrodków wypoczynkowych,

zakwaterowania typu off-grid (bez dostępu do mediów),

resortów glampingowych różnego rodzaju.

W połączeniu z produkowanymi przez nas, designerskimi Modułami Wewnętrznymi łazienki, kuchni, sypialni i antresoli oraz stylowymi zestawami mebli SOFACOMPANY, rozwiązanie to jest w 100% funkcjonalne i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów.

Isbreen the Glacier, Norwegia

Zwycięzcy po raz drugi

To już drugi raz, kiedy z dumą możemy ogłosić, że nasza firma otrzymała nagrodę Popular Choice w prestiżowym konkursie architektonicznym Architizer A+ Awards. Jakość i wszechstronność produktów FDomes zostały po raz pierwszy docenione w 2015 roku!

Otrzymane nagrody tylko napędzają nas do dalszego działania!

Oferta FDomes stale się powiększa. Właśnie wprowadziliśmy nowoczesną i niezwykle komfortową Saunę LAGO, a w przyszłym roku znowu zamierzamy zaskoczyć Jury Architizer’a!

Do usłyszenia!

Cotopaxi Sanctuary Lodge, Ekwador

Related posts

FDomes Glamping
Zwycięzcą Nagrody Architizer A+ w Kategorii Hotelarstwo Zostaje… FDomes!
8 listopada 2021
FDomes Glamping
FDomes na The Farm Business Innovation (10 & 11 Listopad 2021)
1 listopada 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu