WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
FDomes Seminar

Z przyjemnością ogłaszamy, że eksperci FDomes wezmą udział w seminariach dotyczących branży glampingu organizowanych przez The Glamping Show UK. Szukasz wskazówek, jak otworzyć resort glampingowy, rozwinąć istniejący już biznes lub poszerzyć swoją ofertę? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie, a my udzielimy Ci kilku kluczowych porad!

Nie jest łatwo założyć własną firmę, a jeszcze trudniej, jeśli nie posiadasz doświadczenia w branży. Wchodząc na nowy rynek i stawiając pierwsze kroki w biznesie, zawsze należy liczyć się z niepewnością i ryzykiem, które będziesz musiał podjąć. Konferencje biznesowe, spotkania i webinaria – podobnie jak zbliżające się seminaria glampingowe- organizowane są aby pomóc początkującym przedsiębiorcom przygotować się na każdą ewentualność, przekazać niezbędną wiedzę i podzielić się doświadczeniem! Aby zaprezentować Ci całe spektrum możliwości, niebezpieczeństw oraz kroków, które będziesz musiał podjąć, grono ekspertów pomoże Ci odkryć nieznane i przygotować się do rozpoczęcia własnej działalności! Speaker Panel organizowany przez The Glamping Show UK to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych, na którym znajdzesz rzetelne informacje o branży glampingowej.

Powiedzieliśmy TAK!

Zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia webinaru podczas Panelu Prelegentów i po prostu nie mogliśmy odmówić idei podzielenia się z innymi naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją do glampingu! Ze względu na naszą wieloletnią obecność na rynku oraz doświadczenie w branży, chcemy wspierać społeczność glampingową oraz promować i edukować o rosnącym trendzie luksusowego kempingowania. Dlatego też z radością zapraszamy na nadchodzące wydarzenie. Obejrzyj seminaria, aby poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się, jak odnieść sukces w biznesie!

O czym będziemy mówić?

Eksperci FDomes poprowadzą seminarium zatytułowane: „O czym należy pamiętać otwierając resort glampingowy – CHECKLIST”

Weź udział w seminarium, podcasktórego nasz Sales Manager, Grzegorz Cieślak i Specalista ds. Logistyki FDomes, Dominik Stragiewski, opowiedzą o najważniejszych czynnikach, które należy wziąć pod uwagę, zaczynając w branży glampingowej! Wiedza zdobyta podczas webinaru będzie dla Ciebie doskonałą bazą do rozpoczęcia pracy nad swoim projektem.

Gdzie?

Start: 23. września 2021 | 15:30 (CEST)

Dostępny online “na żądanie”

Kiedy?

21 wrzesień – 21 październik 2021

Więcej informacji & Rejestracja: TUTAJ

Plan webinarów: TUTAJ

Related posts

FDomes Glamping
Zwycięzcą Nagrody Architizer A+ w Kategorii Hotelarstwo Zostaje… FDomes!
8 listopada 2021
FDomes Glamping
FDomes na The Farm Business Innovation (10 & 11 Listopad 2021)
1 listopada 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu