Spersonalizuj strukturę
Share

Dlaczego by nie połączyć biznesu z przyjemnością? Kopuła działająca jako showroom dla odwiedzających siedzibę FDomes położona jest nad Odrą i łączy w sobie oba te elementy.

Lokalizacja: Polska

Produkt: FDomes Glamping 20

Poza główną siedzibą nasz zespół wykonał nową wizytówkę produktową, a więc w pełni wyposażoną konstrukcją glampingową. Zwiedzający zachwycają się małym, ale przestronnym namiotem glampingowym o powierzchni 20 metrów kwadratowych, który można łatwo zbudować w ciągu kilku godzin.

Osoby fizyczne, ale także właściciele kempingów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych przyjeżdżają do nas, aby sprawdzić jak w rzeczywistości prezentuje się i funkcjonuje owy produkt. Pomysł posiadania kopuły okazuje się atrakcyjny dla wielu z nich, tym bardziej, gdy zdają sobie sprawę, że kopuły są dostępne w konfigurowalnych zestawach do samodzielnego montażu.

Ładny i nowoczesny wygląd łączy się tutaj z maksymalną funkcjonalnością. Opcjonalne akcesoria kopuły obejmują: wentylator zasilany energią słoneczną zapewniający lepszą cyrkulację powietrza, dopasowane zasłony do panoramicznego okna, piec opalany drewnem z kominem i panele izolacyjne.

Related posts

Spraw, aby Twój Resort Odniósł Sukces w Mediach Społecznościowych
5 lutego 2021
Czy Glamping Wpisuje się w Slow Movement?
28 stycznia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu