WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Photo of FDomes Classic in Davos. Event: Economic Summit

Najwyższy czas na kolejną część serii Pomysły Na Zagospodarowanie FDomes Classic. Zainspiruj się naszymi pomysłami na stworzenie jedynego w swoim rodzaju ośrodka noclegowego i wyróżnij się na tle konkurencji. Razem sprawimy, że prowadzony przez Ciebie biznes stanie się jeszcze bardziej opłacalny! Jesteś gotowy?

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego niektóre hotele i resorty są w pełni zarezerwowane, a obłożenie w innych nie jest nawet w połowie tak wysokie, to decydującym czynnikiem jest wyjątkowość przeżyć oferowanych w danym miejscu. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo ośrodków oferujących noclegi, dlatego niezwykle ważne jest, aby przyciągnąć turystów wyjątkową atmosferą, tym samym oferując im wymarzone miejsce na spędzenie urlopu. W tym celu, jako właściciel resortu musisz pamiętać o tym, aby stale wyróżniać się na tle konkurencji. Najlepszym sposobem na to jest ciągła praca i wdrażanie nowych pomysłów i ulepszeń w glampingowym biznesie. Jeśli myślisz o tym, aby zapewnić swoim Gościom więcej rozrywek, a jednocześnie zaskoczyć ich i oczarować, proponujemy rozważyć zakup FDomes Classic i zagospodarowanie go na jeden z poniższych sposobów:

Bary, Kluby, Kawiarnie

O restauracjach wspomnieliśmy w pierwszej części tej serii, należy jednak podkreślić, że każdy inny rodzaj gastronomii ma równie duży potencjał inwestycyjny. Możesz nawet zastanowić się nad stworzeniem w swoim kurorcie strefy gastronomicznej, w której Goście będą mogli spróbować zarówno przysmaków z całego świata, jak i kuchni lokalnej. Nie zapominaj, że bez względu na wiek, każdy lubi się rozerwać, spędzić miło czas z najbliższymi pijąc drinki lub kawę, tańcząc lub po prostu słuchając muzyki. Skoro tak, to czy istnieje lepsze miejsce, aby zachwycić Gości i zapewnić im takie doznania, niż efektowna struktura FDomes Classic? Zdecydowanie nie!

Photo: Tata Zaremba


Zapewnij swoim Gościom niezapomnianą przygodę
i pozwól im doświadczyć jej
w pełni…

Sklepy Pop-up

Innym sposobem, aby Twój ośrodek przyciągał jeszcze więcej podróżnych, są sklepy pop-up! Być może wydaje Ci się, że w ten sposób Twój resort nie stanie się bardziej popularny wśród turystów, pozwól nam jednak przedstawić nasz pomysł! Standardowe sklepy rzeczywiście mogą nie być decydującym czynnikiem w tej kwestii, jednakże sklepy typu pop-up to coś zupełnie innego. Zastanów się, jaka jest tematyka Twojego resortu, jaki styl życia chcesz tu promować i kim są Twoi potencjalni Goście. Następnie pomyśl o wszystkim, co może ich przyciągnąć do Twojego hotelu. Jeśli prowadzisz ośrodek glampingowy, Twoi Goście to prawdopodobnie miłośnicy przyrody zakochani we wszystkim, co prawdziwe i naturalne. Dlaczego więc nie otworzyć sklepu typu pop-up oferującego lokalne rękodzieło i pamiątki lub ręcznie robione ubrania wykonane z naturalnych tkanin? A co powiesz na otwarcie lokalnego sklepiku spożywczego sprzedającego świeże owoce i warzywa typowe dla danego regionu, a uprawiane i dostarczane przez jednego z tutejszych rolników? Jeśli w swoim resorcie chcesz promować aktywny tryb życia, to świetnym pomysłem będzie otworzenie wypożyczalni sprzętu wodnego lub rowerów! Jeśli te przykłady nie przykuły Twojej uwagi, pomyśl przez chwilę o swoich Gościach – kim są i jacy są, a od razu wpadniesz na pomysł, który będzie idealnie pasować do prowadzonego przez Ciebie miejsca!

Dlaczego więc nie otworzyć
sklepu typu pop-up oferującego lokalne rękodzieło i pamiątki lub ręcznie robione ubrania wykonane
z naturalnych tkanin?

Photo: Darya Ginger

Gabinet Masażu & SPA

Kto nie marzy o znalezieniu chwili tylko dla siebie? Ludzie wyjeżdżają na wakacje, aby się wyciszyć, zrelaksować i zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Dlatego też idealnym uzupełnieniem Twojego glampingowego resortu byłby salon masażu lub SPA. Ponieważ prawdopodobnie prowadzisz resort glampingowy, warto pomyśleć o dodaniu do swojej oferty naturalnych zabiegów wykonywanych przy użyciu wegańskich kosmetyków lub ziół. Skoncentruj się na metodach, które pomogą Twoim Gościom uwolnić się od stresu i odzyskać spokój. Takie usługi z pewnością będą mile widziane przez Odwiedzających i podwyższą standard ośrodka. Zaoferuj te usługi w FDomes Classic, aby Twoi Goście mogli pozostać w kontakcie z naturą nawet podczas odbywania zabiegów. Takie rozwiązanie pozwoli im w słuchać odgłosów przyrody i podziwiać piękny krajobraz podczas wizyty w gabinecie lub w SPA. Goście bez wątpienia opuszczą Twój ośrodek w pełni zrelaksowani i szczęśliwi, a w dodatku zapragną jak najszybciej do niego wrócić!

Photo: Katherine Hanlon

Kto nie marzy o znalezieniu chwili tylko dla siebie?

Jak widać możliwości są nieograniczone, a to z pewnością nie jest nasz ostatni wpis na temat potencjału inwestycyjnego, jaki kryje w sobie FDomes Classic!

Jeśli obecne możliwości finansowe Twojej firmy powstrzymują Cię przed realizacją tego pomysłu, koniecznie przeczytaj wskazówkę, którą podzieliliśmy się z Tobą poniżej!

Pamiętaj, że istnieją przynajmniej dwa sposoby, na zrealizowanie takiego projektu w swoim ośrodku:

1. Twoja firma może zainwestować w FDomes Classic i prowadzić w nim działalność samodzielnie. Może to oznaczać, że będziesz musiał zatrudnić większą liczbę pracowników lub znaleźć trochę wolnego czasu na zajmowanie się kwestiami związanymi z prowadzoną działalnością. Podsumowując, na pewno będziesz musiał poświęcić na to więcej czasu, zainwestować więcej pieniędzy w cały projekt, jednak możesz też spodziewać się większych przychodów z działalności!

2. Innym sposobem jest zainwestowanie w FDomes Classic i znalezienie lokalnego przedsiębiorcy, który byłby zainteresowany wynajęciem tej powierzchni i prowadzeniem tam własnego biznesu. Ta opcja z pewnością będzie dla Ciebie o wiele wygodniejsza i mniej angażująca. Nie będziesz musiał poświęcić na ten projekt dodatkowego czasu i pieniędzy, natomiast możesz liczyć na regularne dochody, które pozwolą rozwinąć Twój biznes. Dodatkowo, wraz z lokalnym przedsiębiorcą możecie opracować indywidualne warunki Waszej współpracy.

Warto wspomnieć, że dodatkową zaletą drugiej opcji jest wsparcie lokalnego rynku i pomoc w jego rozwoju na poziomie regionalnym. Wierz nam lub nie, ale rozwój regionu, w którym położony jest resort, będzie dla Twojej firmy równie korzystny, jak każda inna inwestycja biznesowa, na którą się zdecydujesz!

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu