WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
indise at geodesic dome on living room and lights

Jako właściciel hotelu lub resortu glampingowego na pewno chciałbyś, aby było to miejsce wyróżniające się na tle innych. Zapewne teraz zadajesz sobie pytanie „Jak mam to zrobić?”. To bardzo proste! Wystarczy, że zaoferujesz swoim gościom dodatkowe opcje i atrakcje, które urozmaicą ich pobyt i sprawią, że wakacje staną się niezapomnianym przeżyciem. Brzmi interesująco?

Idź z biegiem czasu

W dzisiejszych czasach osoby poszukujące noclegu zwracają uwagę nie tylko na to, jak wyglądać będzie ich zakwaterowanie, ale także jakie dodatkowe opcje są im oferowane. Ty, jako właściciel, nie możesz stać w miejscu. Musisz się rozwijać. Dokładnie tak samo jest z resortem, który stworzyłeś. Aby zadowolić obecnych gości i przyciągnąć nowych, trzeba myśleć nieszablonowo, być kreatywnym i zaoferować im dodatkową przestrzeń na różnego typu zajęcia, restaurację, miejsce na wieczorne animacje…. Możliwości są nieograniczone!

FDomes Classic to idealne rozwiązanie dla Ciebie

FDomes Classic to konstrukcja sferyczna, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom oraz wzbudzi zainteresowanie i uwagę innych. Możesz wybrać idealny rozmiar dla siebie: FDomes Classic 20, 30, 40, 50 lub 75 m2 wraz z kilkoma dodatkowymi opcjami.

Jest to konstrukcja zapewniająca najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz całkowitą odporność na warunki atmosferyczne. Ten wyrafinowany produkt sprawdzi się w każdym klimacie o każdej porze roku. To idealne rozwiązanie umożliwiające stworzenie nowych możliwości Twojego projektu. Możesz zagospodarować swój FDomes Classic dokładnie tak, jak chesz!

Nasze najlepsze pomysły zagospodarowania FDomes Classic:

Restauracja – Większość osób wyjeżdżających na wakacje chce, aby oferowano im posiłki lub przynajmniej miejsce w pobliżu ich zakwaterowania, w którym będą mieli możliwość skosztowania pysznej, lokalnej kuchni. Jeśli Twój hotel lub ośrodek nie ma jeszcze restauracji, zdecydowanie powinieneś rozważyć jej otwarcie. Zastanów się co znajdzie się w Menu –  kilka wyjątkowych pozycji, a może pełna lista posiłków? Możesz też podążać za trendami i stworzyć miejsce oferujące kuchnię w stylu slow food. Twoi goście je pokochają!

Slow food to coraz popularniejsza filozofia życia w XXI wieku, która polega na celebrowaniu smaku potraw i nieśpiesznym delektowaniu się nim. Ideą ruchu, zapoczątkowanego we Włoszech jest promowanie regionalnej żywności i nieprzetworzonych produktów, wytwarzanych w tradycyjny sposób.

www.garneczki.pl

Zajęcia jogi – Joga z dnia na dzień staje się coraz popularniejszą formą rekreacji. Ludzie zaczynają być świadomi swojego ciała, umysłu i filozofii bycia “tu i teraz”. Stwórz miejsce, w którym Twoi goście będą mogli zagłębić się w siebie i znaleźć wewnętrzny spokój. Daj im możliwość spędzenia czasu tylko ze sobą. Z pewnością jest to pomysł, który zainteresuje wielu odwiedzających i sprawi, że Twój resort będzie wyjątkowy.

„Regularna praktyka jogi tworzy jasność umysłu i spokój; zwiększa świadomość ciała; łagodzi przewlekłe wzorce stresu; relaksuje umysł; skupia uwagę i wyostrza koncentrację”

Dr. Nevins

Pokazy filmowe – Filmy są częścią naszej codzienności. Mogą nas uczyć, bawić i wywoływać różne emocje, od łez aż po śmiech. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zapewnieniem swoim gościom przestrzeni, w której mogliby się zrelaksować i oglądać różne gatunki filmów w zależności od nastroju? Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie projektora. Na pewno ten pomysł spodoba się każdemu!

„(Filmy) Mogą pomóc nam lepiej zrozumieć nasze życie, życie ludzi wokół nas, a nawet sposób funkcjonowania naszego społeczeństwa i kultury”.

Istiak Mahmood, „Influence and Importance of Cinema on the Lifestyle of Educated Youth: A study on University Students of Bangladesh“

Wieczorne animacje – Twoi goście prawdopodobnie wypełniają swoje dni różnymi zajęciami, a gdy nadchodzi wieczór, chcą po prostu odpocząć. Wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom i pomyśl o zorganizowaniu wieczornych animacji. Pozwól swoim gościom oderwać się od rzeczywistości, pokazać im coś, czego jeszcze nie widzieli i sprawić, by pobyt w Twoim hotelu był jeszcze przyjemniejszy.

„Dla hoteli, animacja czasu wolnego to świetna okazja do poprawy marketingu i relacji społecznych. Goście mają lepszą opinię o hotelach z ofertą animacyjną i wielu z nich wraca do takiego miejsca ponownie.”

www.work-and-fun.com

Wspólna przestrzeń – Zakwaterowanie Twoich gości to pierwsza rzecz, lecz drugą, równie ważną jest zapewnienie im wspólnej przestrzeni. Stwórz wielofunkcyjną strefę wypoczynku – miejsce idealne do spotkań z przyjaciółmi, czytania książek i czasopism oraz po prostu chillowania z innymi, nowo poznanymi osobami. Im bardziej jesteś kreatywny, tym więcej osób przyciągniesz do swojego ośrodka!

„Zakwaterowanie staje się coraz mniejsze, a powierzchnie wspólne rosną w wielkości i znaczeniu.”

www.cnbc.com

Następnym razem podzielimy się z Tobą kolejnymi pomysłami na zagospodarowanie Twojego FDomes Classic!

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu