Spersonalizuj strukturę
Share

Nasi klienci z Rebalance Retreats używają kopuły geodezyjnej FDomes 50 Classic jako części swojego Ogrodu Wellness, aby uzyskać niesamowity efekt.

Każdy, kto chciałby odprężyć się w rytmie spokojnych dźwięków natury, powinien odwiedzić piękną farmę Knowles w Lawrenny. To walijskie gospodarstwo ma wszystko to, co jest potrzebne do uspokojenia duszy żyjącej w ciągłym stresie.

Wellness Garden by Rebalance Retreats jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych zajęciami blisko natury:

• zajęcia fitness i wellbeing,

• warsztaty żywieniowe,

• masaż,

• jacuzzi,

• sauna na podczerwień.

Tutaj możesz się zrelaksować i odprężyć, biorąc udział w zajęciach jogi lub pilatesu. Możesz także rozpocząć program detoksykacji, spędzając większość czasu na świeżym powietrzu. Bardziej aktywni goście mogą oddać się dzikiemu pływaniu, kajakarstwu czy surfingowi.

Zajęcia fitness i wellness odbywają się w namiocie FDomes 50 – białej kopule geodezyjnej o powierzchni 50 metrów kwadratowych. Przezroczysta przednia część wpuszcza światło słoneczne, umożliwiając podziwianie pięknego widoku na spokojne otoczenie gospodarstwa. To prawie tak, jakby kulisty kształt został stworzony do medytacji i uzdrawiania. Wspaniale naśladuje naturę, odkrywając na nowo geometrię stworzenia – Ziemi, gwiazd, księżyca, atomów i cząsteczek ciała. Zadaszona część kopuły zapewnia ciche, harmonijne miejsce wypełnione dobrym ju-ju.

Oferowane wyjazdy rekreacyjne pomagają wrócić do natury i przywrócić równowagę umysłu, ciała i duszy.

Zobacz galerię zdjęć:

“Farma Knowles znajduje się w pięknym regionie Pembrokeshire w jedynym przybrzeżnym Parku Narodowym w Wielkiej Brytanii. Dom i tereny wiejskie zapewniają bezstresową przystań nad ujściem rzeki Cleddau, idealne miejsce na relaks i regenerację sił. Dzięki obfitości lokalnej dzikiej przyrody w starożytnym lesie można naprawdę poczuć jedność z naturą. Każdy sezon jest wyjątkowy, a od wiosny do jesieni ogrody kwitną i kwitną różnymi kolorami i zapachami.”

Chcesz dowiedzieć się więcej o wyjazdach rekreacyjnych Rebalance Retreats?

Odwiedź:

Instagram: Kliknij tutaj

Facebook: Kliknij tutaj

Related posts

Spraw, aby Twój Resort Odniósł Sukces w Mediach Społecznościowych
5 lutego 2021
Czy Glamping Wpisuje się w Slow Movement?
28 stycznia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu