WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Brynteg Glamping Resort

Jak zainwestować w glamping? Czy warto założyć biznes glampingowy? Przeczytaj artykuł, aby przekonać się o ogromnym potencjale inwestycji glampingowych!

1. Inwestuj z minimalnym ryzykiem i spokojnym sumieniem

FDomes Glamping zostały zaprojektowane z myślą o samodzielnym montażu. Oznacza to, że możesz podjąć się budowy i demontażu kopuły we własnym zakresie, jak również z łatwością przenieść je w inne miejsce (na przykład, gdy widzisz lepsze perspektywy biznesowe w innej lokalizacji). Alternatywnie, dowolna, lokalna ekipa montażowa będzie mogła Ci w tym pomóc, korzystając z dostarczanych przez nas instrukcji. Namioty sferyczne FDomes mogą być wykorzystywane przez cały rok. Ponadto, nie musisz ich demontować nawet jeśli działasz wyłącznie sezonowo. Nasze konstrukcje sferyczne są także łatwe w utrzymaniu – mycie raz na kilka miesięcy pozwoli utrzymać je w czystości. Dzięki przewidywanej 15-letniej żywotności membrany i nawet 5-letniej gwarancji na poszczególne elementy kopuły możesz mieć pewność, że ta inwestycja jest rozsądna i pozbawiona ryzyka!

2. Rozwiń swój biznes hotelarski i dotrzyj do nowej grupy klientów

Glamping przyciąga nowych klientów, w tym takich, którzy lubią przebywać na świeżym powietrzu, ale nie chcą rezygnować z wygód. Zgodnie z raportem KOA dotyczącym trendów kempingowych, aż 93% spośród pytanych milenialsów i pokolenia X chciała spróbować glampingu w 2019 roku. Jeśli do tej pory grupą docelową prowadzonego przez Ciebie resortu były rodziny z dziećmi, a chciałbyś kierować swoją ofertę również do innych grup targetowych – nie musisz całkowicie zmieniać profilu swojego biznesu. Inwestycja w kopuły glampingowe pozwoli Ci przyciągnąć więcej par czy pracowników zdalnych udających się na workcation. Aby zapewnić swoim gościom najwyższą jakość usług i uniknąć szumu komunikacyjnego, ulokuj kopuły w odosobnionej od reszty resortu części posiadanego terenu.

Kluczem do sukcesu jest zadbanie o to, aby wszyscy Goście czuli się swobodnie i komfortowo przebywając w Twoim resorcie!

3. Osiągaj wyższy dochód za noc w Twoim resorcie

Pobyt w kompleksowo wyposażonych namiotach sferycznych charakteryzują jedne z najwyższych stawek za noc spośród wszystkich rodzajów zakwaterowania glampingowego. Ponadto, dzięki wysokiej jakości materiałom, oryginalnemu wystrojowi wnętrz i nowoczesnemu, funkcjonalnemu wyposażeniu kopuły geodezycjne zapewniają najczęściej wyższy standard niż tradycyjne domki kempingowe czy jurty. Pobyt w FDomes Glamping jest wyjątkowym przeżyciem, a turyści są skłonni zapłacić więcej za tak niepowtarzalne doświadczenie.

4. Przedłuż sezon lub działaj przez cały rok niezależnie od klimatu i pogody

Konstrukcje FDomes są dobrze izolowane i w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Nasze namioty glampingowe oferują wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła (współczynnik U) na poziomie 0,25 W/m²K (ściany i sufit), co skutkuje minimalnymi kosztami eksploatacji ogrzewania i klimatyzacji. Dzięki możliwości działania przez cały rok oraz dużemu zainteresowaniu resortami glampingowymi wśród turystów zwrot z inwestycji (ROI) może być jeszcze szybszy!

5. Zostań liderem glampingu w swoim regionie

Jako pierwszy w okolicy zaoferuj nocleg w niepowtarzalnym zakwaterowaniu glampingowym. „Ludzie znacznie chętniej wybierają glamping niż kemping, a nawet hotele, jeśli taka opcja jest dostępna. Po prostu w wielu miejscach ta opcja nie jest jeszcze dostępna. Weekendowe wyjazdy i łatwo dostępne, acz nietuzinkowe lokacje, to ogromna szansa na biznes” – Ryan Hutchings, dyrektor generalny glamping.com. Zacznij działać w branży, kiedy trend glampingowy dopiero zyskuje na popularności, aby Twoja działalność przynosiła jeszcze więcej zysku. Im szybciej zdasz sobie sprawę z potencjału inwestycyjnego branży glampingowej i założysz własny biznes, tym silniejsza będzie Twoja pozycja na rynku!

6. Uzyskaj 100% zwrotu z inwestycji w ciągu jednego sezonu

W 2017 roku nasi Klienci odnotowali średnie przychody na poziomie 22 000 – 32 000 EUR per struktura. Wielu z nich osiągnęło pełny zwrot z inwestycji już w pierwszym sezonie prowadzenia firmy! Co więcej, aby zmaksymalizować potencjał inwestycyjny działalności, wiele osób wybiera finansowanie leasingiem*. Pozwala to na zakup większej liczby kopuł geodezyjnych, a tym samym wyższy zysk z inwestycji w kolejnych latach.

(*finansowanie leasingowe może nie być dostępne we wszystkich krajach).

7. Zbuduj w dowolnym miejscu, wykorzystaj potencjał posiadanej ziemi

FDomes Glamping posiada certyfikat TÜV i został zaprojektowany tak, aby wytrzymać silne wiatry przekraczające 11 stopni w skali Beauforta (117 km/h). W naszej ofercie posiadamy również alternatywną konstrukcję Heavy Duty przeznaczoną do miejsc narażonych na ekstremalne prędkości wiatru (do 200 km/h – siła huraganu)  lub duże opady śniegu. Produkty FDomes są zgodne z istniejącymi normami oraz EU & US structural safety norms & regulations. Wszystkie surowce używane do produkcji posiadają odpowiednie certyfikaty ognioodporności i pochodzą od wiodących w branży dostawców z Europy.

CAMPagne Glamping Resort with glamping domes
Resort Glampingowy: CAMPagne
Zdjęcie: Veronic Vanasse

8. Zapewnij „efekt Wow”

Ze względu na swój niekonwencjonalny kształt i niepowtarzalne, przestronne wnętrza kopuły geodezyjne wyróżniają się spośród innych typów namiotów i obiektów zakwaterowania glampingowego. Są też niezwykle „Instagramowe” – ​​Twoi Goście z pewnością podzielą się wrażeniami z pobytu w resorcie na swoich kontach w mediach społecznościowych, tym samym pomagając Ci w promocji Twojego biznesu. Co więcej, już sam oryginalny wygląd FDomes nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. Wiele projektów naszych Klientów znalazło się w publikacjach krajowych i międzynarodowych, m.in. Lonely Planet, Forbes, Bloomberg, Wallpaper Magazine, Business Insider, The Guardian, brytyjski Channel 4 i wielu innych.

9. Zdywersyfikuj swój biznes tworząc przestrzeń do organizacji wydarzeń

Śluby, wydarzenia firmowe, imprezy świąteczne, obozy treningowe, zajęcia jogi… istnieją dziesiątki nowych możliwości, aby zdywersyfikować obecny biznes i przyciągnąć nowych klientów. Kopuły FDomes Glamping lub FDomes Classic w większych rozmiarach idealnie sprawdzą się jako przestrzenie eventowe, restauracje, strefy socjalne, wspólne przestrzenie do wypoczynkowu, bary, recepcje i inne. Porozmawiaj z naszymi Ekspertami, aby dowiedzieć się, które z rozwiązań FDomes będzie odpowiednie dla Twojego projektu.

Restaurant in a spherical tent manufactured by FDomes
The Keep w St. The Regis Aspen, Stany Zjednoczone – Restauracja w kopule geodezyjnej FDomes

Sprawdź ROI
lub
Skonfiguruj kopułę

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
graphic with phone showing a woman in a geodesic dome
Rozwijaj Swój Biznes Glampingowy w Mediach Społecznościowych: Reposty
12 marca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu