WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
interior of geodesic dome with view at window, coffee table, chairs and fireplace

[The Glamping Show, Stoneleigh Park, Warwickshire, WielkaBrytania]
3 fantastyczne dni, dziesiątki produktów glampingowych, ogromna ilość wystawców i 1000 glampersów w ciągu zaledwie dwóch pierwszych godzin targów. To mniej więcej rozmiar pierwszego w historii Glamping Show.

Nieczęsto zdarza się, że tak wiele osób zainteresowanych glampingiem zbiera się w jednym miejscu, mając ten sam  cel: podzielić się swoimi wrażeniami z biwakowania i zaprezentować najlepsze rozwiązania glampingowe. Wiele firm chcących zdywersyfikować działalność oraz właściciele ziemscy szukający pomysłów na źródła przychodów byli zachwyceni widząc różne rozwiązania glampingowe.

Jako jeden ze sponsorów przybyliśmy na wystawę z czterema strukturami, z których trzy służyły jako miejsca do seminariów prowadzonych przez najpopularniejszych i najważniejszych liderów w branży (np. Sarę Riley z „Inspired Courses” lub Jonathana Knight z Cool Camping). .

Nasz wewnętrzny montaż obejmował trzy konstrukcje Freedomes, które stworzyły miejsce do przemówień i dla gości: 1x Freedomes 75 i 2x Freedomes 50. W międzyczasie, poza główną halą wystawienniczą, nasz zespół wykonał nową prezentację produktów z w pełni wyposażoną konstrukcją glampingową przeznaczoną dla siebie – montaż FDomes Glamping 20.

Odwiedzający zachwycali się małą, ale przestronną kopułą glampingową (powierzchnia podstawowa 20 m2), którą z łatwością mogli rozłożyć w ciągu kilku godzin. Pomysł posiadania okazał się kuszący, tym bardziej, gdy zdali sobie sprawę, że kopuły dostępne są w konfigurowalnych zestawach. Każdy zestaw glampingowy pozwala na dobór opcjonalnych akcesoriów, np. wspomaganej cyrkulacji powietrza, izolacji lub piecyka. Pełny zestaw tych opcji został zawarty w naszym luksusowym modelu kopuły z panoramicznym oknem wykuszowym i przytulnymi zasłonami. Ku wielkiemu zaskoczeniu, koszt nie był wielki!

Related posts

FDomes Glamping
Zwycięzcą Nagrody Architizer A+ w Kategorii Hotelarstwo Zostaje… FDomes!
8 listopada 2021
FDomes Glamping
FDomes na The Farm Business Innovation (10 & 11 Listopad 2021)
1 listopada 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu