WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
FDomes at The Glamping Show UK

W ostatnim czasie wzięliśmy udział w jednym z najważniejszych wydarzeń branży glampingowej – The Glamping Show UK, aby zaprezentować szeroką gamę produktów FDomes, porozmawiać z miłośnikami podróży z całego świata i nawiązać nowe relacje biznesowe. Nareszcie mieliśmy okazję ponownie się spotkać!

Właśnie wróciliśmy z targów branżowych w Wielkiej Brytanii! Cieszymy się, że mogliśmy wziąć w nich udział, a co więcej zaprezentować światu nasze zupełnie nowe, innowacyjne produkty!

W oczekiwaniu
na pierwszych odwiedzających!

Stoisko Pełne Niespodzianek!

Chcąc zaprezentować wszystkie nowości, które w ostatnim czasie zostały dodane do naszej oferty, zdecydowaliśmy się na jedno z największych stoisk na The Glamping Show UK. Na powierzchni 180 m2 wyeksponowaliśmy całą gamę produktów FDomes, a w tym w pełni wyposażone FDomes Vision 50, FDomes Glamping 30, jedną z trzech dostępnych opcji Sauny LAGO i wiele więcej!

  • Stoisko o powierzchni 180 m2
  • 2 rodzaje kopuł glampingowych
  • Premiera Sauny LAGO!

FDomes Vision 50

FDomes Vision to innowacyjne rozwiązanie, które swoją premierę miało zaledwie kilka miesięcy temu. Kopuła ta została również zaprezentowana podczas The Glamping Show w Wielkiej Brytanii wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród uczestników targów. W pełni otwierane, innowacyjne okno Vision zachwyca i sprawia, że wrażenia z pobytu stają się jeszcze bardziej intensywne!

Podczas targów zdecydowaliśmy się wystawić FDomes Vision 50 w jasnych kolory zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kopuły. Moduły Wewnętrzne w kolorze „Lake Grey” wraz z zestawem mebli „Shadow Blue” marki Sofacompany stworzyły przytulne, a jednocześnie eleganckie wnętrze.

FDomes Glamping 30

Na stoisku znalazł się również FDomes Glamping 30 z membraną w kolorze Forest Green oraz wewnętrzną izolacją w kolorze Ecru. Kopuła została zaaranżowana na przestrzeń biznesową, w której podczas targów przeprowadzanne były spotkania z klientami. Aby zapewnić o najwyższej jakości materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych produktów, odwiedzający FDomes Glamping 30 mogli przyjrzeć się wszystkim warstwom izolacyjnym.

Sauna LAGO na Kółkach


Nie ma lepszego miejsca na premierę sauny niż The Glamping Show UK! Podczas wydarzenia po raz pierwszy zaprezentowaliśmy LAGO, tym samym zapraszając uczestników targów do rozejrzenia się po naszej nowej, inspirowanej naturą saunie!

Witamy w rodzinie FDomes!


Uczestnictwo w tym wydarzeniu było dla nas nie tylko wielką przyjemnością, ale także okazją na powitanie nowych właścicieli naszych kopuł, którzy zdecydowali się dołączyć do rodziny FDomes! To niezwykła przyjemność widzieć powstające na całym świecie, niesamowite projekty naszych klientów! Trzymamy za Was kciuki!

Za Wasz sukces!

Related posts

FDomes Glamping
Zwycięzcą Nagrody Architizer A+ w Kategorii Hotelarstwo Zostaje… FDomes!
8 listopada 2021
FDomes Glamping
FDomes na The Farm Business Innovation (10 & 11 Listopad 2021)
1 listopada 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu