WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
white geodesic dome in the forest

Wspaniała wiadomość dla hotelarzy i właścicieli kurortów. Teraz masz możliwość przyciągnąć więcej gości i zwiększyć liczbę rezerwacji w swoich obiektach, oferując 5* zestawy kopuł geodezyjnych z akcesoriami do glampingu.

W dzisiejszych czasach, kiedy większość właścicieli hoteli oferuje podobne pokoje, ceny i prawie takie same udogodnienia oraz menu w restauracji, kluczowym wyróżnikiem będzie sposób na uczynienie Twojego miejsca wyjątkowym. Niestety nawet zainstalowanie bezpłatnego Wi-Fi na terenie całego obiektu nie wystarczy. Twój resort powinien być bardziej wyjątkowy i zachęcający niż miejsca konkurencji. I uwierz nam, nie ma lepszego wyboru niż luksusowy namiot glampingowy. Zwłaszcza teraz, gdy możesz stworzyć resort składający się z kopuł geodezyjnych i dobrać w zestawie wspaniałe akcesoria.

Oto 6 dodatkowych opcji, które możesz dobrać do swojego namiotu glampingowego. Każda z nich z pewnością zachwyci Twoich gości.

1. Kominek

Czy jest lepszy sposób na upiększenie pomieszczenia niż zainstalowanie nowoczesnego kominka ogrzewającego Gości po mroźnym spacerze? Uważamy, że nie! Jeśli się z nami zgadzasz spróbuj użyć naszego zestawu z piecykiem i kominkiem, który pozwoli Ci cieszyć się zaletami pieca opalanego drewnem zaprojektowanego tak, aby pasował do wnętrza Twojego glampingu. 

Akcesoria: Zestaw Piec z Kominkiem

2. Pokój z widokiem

Wpuść światło słoneczne i zapewnij swoim Gościom piękny, panoramiczny widok na sąsiadującą naturę przez duże okno wykuszowe. Wykusz w towarzystwie jasnego wnętrza sprawi wrażenie przestronności nawet w mniejszych namiotach glampingowych.

Akcesoria: Panoramiczne Okno Wykuszowe

3. Ochrona przez cały rok

Jednym z priorytetów utrzymania namiotu glampingowego w dobrej kondycji jest uszczelnienie go i zapewnienie ciepła. Zasadniczo można to zrobić na dwa sposoby. Oprócz zastosowania pieca można również zapewnić komfort cieplny w praktycznie każdych warunkach dzięki zastosowaniu izolacji aluminiowo-powietrznej oraz podsufitki płóciennej. Instalując te wstępnie przycięte panele wysokiej jakości, będziesz mógł korzystać z geodomu w polarnym klimacie i jednocześnie dodasz wizualnego waloru jego wnętrzu. Zastosowane materiały są wolne od włókien, nie powodują uczuleń i nie podrażniają oraz utrzymują ciepło wewnątrz, jednocześnie chroniąc przez cały rok urządzenie przed przegrzaniem!

Akcesoria: Izolacja Aluminiowo-Powietrzna

4. Świeże powietrze

Pierwsza zasada nauki o glampingu, zgodnie z którą ma on być odświeżającym doświadczeniem, może mieć coś wspólnego z odpowiednią wentylacją. Zasilany energią słoneczną system cyrkulacji powietrza, wbudowany w zakwaterowanie typu glamping, może być dobrym rozwiązaniem wartym rozważenia. Solar-Fan wspomaga naturalną wentylację, zmniejszając gromadzenie się ciepła i kondensację, a także umożliwiając lepszą kontrolę nad panującym wewnątrz kopuły klimatem.

Akcesoria: System Solar-Fan

5. Przytulność

Wybierając zasłony dopasowane do wymiarów wykuszowego okna nie tylko zapewnisz swoim gościom więcej intymności, ale także dodatkowo zaizolujesz swój namiot glampingowy.

Akcesoria: Zestaw Zasłon

6. Niesamowita przestrzeń

Apartament typu glamping usuwa wszystkie negatywne elementy kempingu i zamiast tego oferuje wyjątkową, jasną i luksusową przestrzeń dla Twoich gości. Koniecznie poszukaj trwałego rozwiązania, które możesz zbudować sam. Zalecamy używanie kopuł glampingowych, które zostały przetestowane w najbardziej ekstremalnych warunkach (i sprawdziły się wyjątkowo dobrze). Ten stosunkowo nowy typ konstrukcji można ustawić z pomocą dwóch znajomych. Zwykle zakotwiczona na drewnianym tarasie (co nie powoduje chłodnych nocy i negatywnego wpływu na środowisko) kopuła dostępna jest w 5 rozmiarach i można ją dostosować do swoich potrzeb, budżetu i klientów. Pasuje również do wszystkich powyższych akcesoriów glampingowych!

Akcesoria: Namiot Glampingowy

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu