WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Dark Kitchen Module inside the FDomes Glamping

W dzisiejszych czasach zakwaterowanie wydaje się być równie istotne jak sam cel podróży. Aby było jeszcze bardziej komfortowo i elegancko, zaprojektowaliśmy cztery wykonywane na zamówienie Moduły Wewnętrzne. Dzięki nim zaaranżujesz w pełni funkcjonalną przestrzeń dla Twoich Gości.

Czym są Moduły Wewnętrzne?

Moduły Wewnętrzne to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla każdego rodzaju biznesu hotelarskiego.

Można uzupełnić nimi wnętrza konstrukcji FDomes, ale również każdego innego rodzaju zakwaterowania. Moduły Wewnętrzne FDomes wzbogacą wnętrze o łazienkę, kuchnię, sypialnię i antresolę, zapewniając Gościom Twojego resortu jak najlepsze doznania glampingowe. Mieszaj i dopasowuj moduły zgodnie ze swoimi preferencjami i podnieś standard swojego glampingu, kempingu, hotelu lub innego rodzaju obiektu dzięki innowacyjnym produktom FDomes. Wystarczy złożyć zamówienie, podłączyć wodę, kanalizację i prąd, a jedyny w swoim rodzaju nocleg jest gotowy, by zaimponować Twoim Gościom!

Moduł Łazienki

Łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę i toaletę. Sprytnie zaaranżowana przestrzeń spełni najwyższe wymagania Twoich Gości i podniesie standard zakwaterowania. Ponieważ wnętrze nie byłoby kompletne bez detali, zadbaliśmy o wszystko, a więc odpowiednią ilość miejsca do przechowywania czy naścienne, eleganckie lustro. Twoi Goście będą oczarowani jakością i wyszukanym designem tego modułu.

Moduł Łazienki to podstawa każdej dostępnej opcji dopasowania. Możesz zdecydować się tylko na łazienkę, ale niemożliwym jest wybranie innych modułów bez zamówienia łazienki jako podstawy. Moduły Wewnętrzne są jak puzzle, a łazienka jest pierwszym, którego potrzebujesz, aby stworzyć kompletne, ekskluzywne wnętrze.

Kompatybilny z FDomes Glamping 30, 40, 50 i 75.

Full specification (PDF)

Moduł Kuchni

W pełni wyposażony aneks kuchenny zapewni Twoim Gościom autonomię i niezależność. Przestrzeń ta została zaprojektowana ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i akcesoriami, w tym zlewem, płytami indukcyjnymi, małą lodówką i dużą ilością szafek do przechowywania. Gotowanie podczas wczasów jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Kompatybilny z FDomes Glamping 30, 40, 50 i 75.

Full specification (PDF)

Moduł Sypialni

Wygodne łóżka to jeden z elementów pozwalających odnieść sukces w branży hotelarskiej. Zainstaluj Moduł Sypialni, aby stworzyć niezwykle wygodną strefę spania z efektywnie zaaranżowaną przestrzenią do przechowywania. Pozwól swoim Gościom poczuć się jak w domu, w którym wszystko ma swoje miejsce dzięki dostępnym szafom, szafkom nocnym, szufladom i szafkom.

Kompatybilny z FDomes Glamping 40, 50 i 75.

Full specification (PDF)

Moduł Antersoli

Antresola to moduł, który montuje się na górze łazienki. W tej górnej przestrzeni można zmieścić dwuosobowe łóżko. Dzięki niemu Twój resort zostanie zauważony przez Gości, którzy podczas podróży poszukują nietuzinkowych wnętrz. Pozwoli to również na przebywanie większej liczby osób w kopule. Antresola to wyjątkowa przestrzeń do spania, relaksu i (co najbardziej niesamowite) oglądania gwiazd przez okno dachowe. Zapewnij swoim Gościom szansę na podziwianie piękna przyrody podczas pobytu w Twoim ośrodku.

Kompatybilny z FDomes Glamping 40, 50 i 75.

Full specification (PDF)

Sprawdź dostępne opcje dopasowania, które odpowiadają Twojemu typowi zakwaterowania.

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu