WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Credits Owen Howells

Doskonała lokalizacja, piękne widoki, luksusowe noclegi… Czy jednak zastanawiałeś się kiedyś, jak sprawić, by Twój kurort był jeszcze lepszy, a Twoi goście do niego wracali? W dzisiejszym poście powiemy Ci, jak to zrobić! Jesteś gotowy?

Załóżmy, że jesteś Gościem…

Czego oczekujesz od resortu, w którym przebywasz? Jakie dodatkowe opcje sprawią, że będziesz w siódmym niebie? A teraz odpowiedz na te pytania i zamień swoje odpowiedzi w rzeczywistość. W końcu jesteś właścicielem ośrodka glampingowego! Oznacza to, że możesz stworzyć wyjątkowe miejsce na podstawie własnych marzeń i celów.

Przygotowaliśmy listę dodatkowych udogodnień, które mogą zainspirować Cię do realizacji Twoich pomysłów:

Jacuzzi – Chwila wytchnienia i relaksu… Właśnie o tym marzą Twoi Goście. Postawienie jacuzzi jest idealnym uzupełnieniem oferowanego przez Ciebie noclegu i znacząco podnosi jego standard.

Sauna – Sauna jako dodatkowe udogodnienie w resortach glampingowych jest dość częstym wyborem. Z jej stosowania wynika wiele korzyści zdrowotnych, do których należy detoksykacja, przyspieszony metabolizm, a nawet utrata wagi! Ta opcja z pewnością oczaruje wszystkich Gości, którym zależy na zdrowiu i możliwości spędzenia czasu w SPA.

Basen – Czy musimy pisać, dlaczego basen to doskonała inwestycja? Jest podstawą większości 5-gwiazdkowych, luksusowych kurortów. Goście uwielbiają możliwość skorzystania z relaksującej i orzeźwiającej kąpieli w basenie po całym dniu zwiedzania.

Prysznic na zewnątrz – Brzmi interesująco i niecodziennie? O to właśnie chodzi! Postawienie prysznica na zewnątrz, blisko natury, to pomysł, który z pewnością zauważą wszyscy Goście. W dzisiejszych czasach ludzie poszukują nowych, alternatywnych rozwiązań dla życia codziennego. To doskonały przykład!

Kuchnia plenerowa – Podobnie jak w przypadku poprzedniej opcji, ustawiając kuchnię na zewnątrz, zapewnisz swoim Gościom niepowtarzalną możliwość obcowania z naturą i gotowania w niecodziennym otoczeniu. Możesz rozważyć postawienie pieca opalanego drewnem do wypiekania domowej pizzy lub kuchnię opalaną drewnem, aby zachować staromodny wygląd.

Jak widać, istnieje wiele opcji udogodnień, które podniosą standard Twojego kurortu glampingowego. Lista jest otwarta, a możliwości są nieograniczone! Wybierz coś, co najbardziej Ci odpowiada lub po prostu pozwól, aby ten post zainspirował Cię do poszukiwania wyjątkowych atrakcji odpowiednich dla Twojego ośrodka.

Related posts

FDomes Glamping Sesja Jesienna
Jak Stworzyć Jesienny Klimat w Resorcie Glampingowym
28 października 2021
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu