WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
interior white dome tent

Osoby związane z targami wiedzą, że nawet najbardziej niesamowite produkty mogą przejść niezauważone bez odpowiedniej oprawy. Istnieją tysiące firm, które oferują kreatywne pomysły na pawilony targowe. Świeże opcje stają się jednak przestarzałe w ciągu roku i trudno je porównać do elastyczności, trwałości i ponadczasowej atrakcyjności FDomes. 

Traktuj swój namiot FDomes jak puste płótno i przyciągnij potencjalnych klientów projektem swojego stoiska targowego. Baw się światłem, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę i przenieść odwiedzających w inny wymiar. Możesz użyć rozpórek FDomes do zamocowania oświetlenia LED lub neonów, sprzętu audiowizualnego lub niestandardowego oświetlenia. Wszystkie nasze kopuły można zmontować w ciągu kilku godzin, co daje mnóstwo czasu na przygotowanie się do prezentacji. W zależności od wielkości, namiot FDomes może pełnić funkcję półotwartego kiosku informacyjnego lub kameralnej i zamkniętej przestrzeni na hałaśliwej hali targowej, idealnej do rozmów z obiecującymi perspektywami. Możesz także stworzyć małe audytorium i wygłosić w ciągu dnia dowolną liczbę prezentacji i przemówień.

Wystawcy odwiedzający liczne targi w odległych lokalizacjach doceniają stosunkowo kompaktowe rozmiary zdemontowanych konstrukcji. FDomes 110 gotowa na przyjęcie 160 osób – pojemność pasażerska Boeinga 737 – może być przewożona w kompaktowej furgonetce, natomiast zdemontowana FDomes 20 mieści się w SUV-ie.  Jeśli nie szukasz nadmuchiwanego zamku, nie ma innej struktury eventowej o porównywalnej wielkości, która mogłaby być wysłana tak niskim kosztem. Niestandardowe skrzynie transportowe zaprojektowane dla FDomes gwarantują bezpieczeństwo w transporcie z punktu A do punktu B. 

FDomes oferują niezrównaną trwałość i długowieczność. Nie jest przesadą, że odpowiednio utrzymane kopuły geodezyjne posłużą wiecznie. Kopuła, która służyła jako stoisko targowe, może być łatwo zmieniona na kawiarnię, salon lub nowoczesne wyposażenie biurowe dla Twoich pracowników. 

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu