WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
white dome tent while event in night

Dzięki przyciągającej wzrok, geodezyjnej konstrukcji, zapewnisz efekt ‘wow’ organizowanym w nich wydarzeniom. Wybierając nasze produkty stworzysz zachwycające przestrzenie podczas wszelkiego rodzaju festiwali oraz eventów. Kopuły będą również  doskonałym miejscem do zaprezentowania wprowadzanych na rynek produktów, czy prowadzenia działań promocyjnych i marketingowych Twojego biznesu. Przestrzeń stworzona przy wykorzystaniu namiotów sferycznych FDomes będzie nie tylko praktyczna, ale także niezwykle stylowa.

FDomes to wolnostojące konstrukcje samonośne do szybkiego, samodzielnego montażu i demontażu. Są niezwykle sztywne, choć nie posiadają żadnych wewnętrznych podpór. Dzięki temu wnętrze kopuły może zostać zagospodarowane i wyposażone w dowolny sposób. Takie rozwiązanie pozwala na połączenie stylu, bezpieczeństwa i uniwersalności naszych produktów.

Kopuły geodezyjne doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, dlatego mogą być wykorzystywane podczas różnego rodzaju imprez plenerowych. Organizując takie wydarzenia zawsze warto zapewnić Gościom miejsce, w którym będą mogli schronić się przed deszczem czy śniegiem, a mimo to dalej uczestniczyć w evencie. Membrany FDomes są w stanie wytrzymać nawet najbardziej intensywne opady, a dodatkowo zapewniają ochronę przed ostrym światłem słonecznym. Już sam półkulisty kształt tej struktury gwarantuje znacznie lepszą cyrkulację powietrza w porównaniu z konstrukcjami prostokątnymi, a otwory wentylacyjne w membranie pomagają odprowadzić nagromadzone wewnątrz gorące powietrze.

Kopułę FDomes możesz wykorzystać do stworzenia przestronnego salonu, kawiarni, baru, a nawet restauracji. Możesz również zbudować w środku małą scenę dla DJ-a, zespołu na żywo, konkursu karaoke lub zaaranżować imprezę typu silent-disco, podczas której zaopatrzysz uczestników w bezprzewodowe słuchawki , z których popłynie muzyka. Innym sposobem na wykorzystanie tej przestrzeni będzie utworzenie punktu darmowego dostępu do Wi-Fi lub komputerów, by w ten sposób przyciągnąć uwagę większej liczby osób uczestniczących w wydarzeniach publicznych takich, jak konwencje i festiwale.

Puść wodze wyobraźni i stwórz naprawdę wyjątkową przestrzeń dla planowanego wydarzenia. Kopuły geodezyjne zostały wybrane przez ekspertów branży eventowej z całego świata jako najlepsze struktury eventowe, które nie tylko świetnie się prezentują, ale także umożliwiają realizację kreatywnych pomysłów organizatorów imprez. Dołącz do prestiżowego grona, w którym znalazły się takie osobistości, jak Martha Stewart oraz najbardziej rozpoznawalne firmy, jak Sony Corporation, i razem z Fdomes zaplanuj kolejne, spektakularne wydarzenia.

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu