WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
woman in front of the LAGO sauna on the lake

FDomes wprowadził do swojej oferty nowy, spektakularny produkt. Nowoczesna sauna sprawi, że Twój resort stanie się jeszcze bardziej niepowtarzalnym miejscem. Brzmi ciekawie?

LAGO zostało zaprojektowane po to, aby Twój glamping stał się wyjątkowym miejscem, niezależnie od tego, czy posiadasz:

ośrodek glampingowy,

hotel,

Airbnb,

własność prywatną.

Wybierz swoją saunę LAGO

Tworząc LAGO chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom posiadaczy glampingu, dlatego zaprojektowaliśmy wyjątkową Saunę w trzech różnych wariantach:

LAGO na Kółkach – Wyobrażasz sobie podróż z… sauną? Z LAGO wszystko jest możliwe. Jeśli jesteś prywatnym właścicielem, możesz zabrać swoją saunę gdziekolwiek chcesz i podróżować z nią po świecie. Jeśli prowadzisz ośrodek wypoczynkowy lub hotel, możesz korzystać z tej samej sauny w różnych miejscach, w zależności od potrzeb i pomysłów. Ta wersja jest również świetnym wyborem dla posiadaczy więcej niż jednego resortu lub po prostu osób chcących zbliżyć się do natury w najbardziej odległych lokalizacjach.

Pływające LAGO – Zapewnienie swoim Gościom wyjątkowych wrażeń to prawdziwe wyzwanie i doskonale o tym wiemy. Jednak dzięki LAGO unoszącemu się na wodzie zachwycisz każdego! Sauna to udogodnienie, które znajdziesz w większości hoteli, ale resort glampingowy z sauną na wodzie to zupełna nowość! Twoi Goście po wizycie w saunie będą mogli wskoczyć prosto do wody, co sprawi, że będzie to doświadczenie na całkiem innym poziomie.

Naziemne LAGO – Jest to standardowa wersja umożliwiająca dodanie szczypty luksusu do Twojego resortu. Niepowtarzalny i nowoczesny design LAGO z pewnością zachwyci każdego! Zapewnij swoim Gościom niesamowite doświadczenie, pozwól im odpocząć i jeszcze bardziej cieszyć się bliskością natury.

Z LAGO masz możliwość:

zwiększenia dochodu za noc w swoim ośrodku,

urozmaicenia swojej oferty biznesowej,

stworzenia miejsca wypełnionego luksusem, które zachwyci Twoich Gości,

korzystania z sauny i odpoczywania kiedy i gdzie zechcesz,

I wiele, wiele innych… Możliwości są nieograniczone!

Oficjalna premiera Sauny LAGO będzie miała miejsce we wrześniu, lecz jeśli chcesz być o krok przed wszystkimi, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i zamów swoje LAGO już teraz!

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu