WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Interior of a geodesic dome overlooking living room

Ostatnim razem ujawniliśmy tylko kilka przykładów wystroju wnętrza. W tym tygodniu dodamy więcej. Spraw, aby Twoi goście poczuli się jak w domu w Twoim FDomes Glamping.

Użyj luster

Postaw lustro na podłodze, aby jeszcze lepiej zaaranżować wnętrze kopuły. Nie tylko może ono stanowić centralny punkt pomieszczenia, ale także optycznie je powiększy. Jeśli właśnie to jest Twoim celem pamiętaj, aby wybrać klasyczną i prostą ramę lustra. Natomiast stawiając na dekoracyjną i odważną ramę, lustro z pewnością będzie doskonałą ozdobą.

Wybierz designerskie meble

Jeśli planowany ośrodek glampingowy ma być luksusowy i nowoczesnosny, warto pomyśleć o designerskich zestawach mebli. Oryginalna sofa, elegancki stolik kawowy i wygodny fotel to niemalże obowiązkowa pozycja w Twoim namiocie glampingowym. Połącz nowoczesny design ze staromodnym wyglądem, ale pamiętaj o tym, aby było to spójne i niemonotonne.

Użyj dywaników

Odpowiednio dobrany dywan nie odwraca uwagi od mebla, lecz zwraca na niego uwagę. To świetny sposób na uzupełnienie przestrzeni, na przykład, salonu. Zaleca się, aby był on na tyle duży, żeby można go było położyć przynajmniej pod przednimi nogami każdego mebla w okolicy.

Zapoznaj się z nowym pojęciem: Biofilia

Biofilia to miłość do natury, a jej estetyka wyraża więc skierowaną w jej stronę miłość. Otocz się roślinami- im ich więcej, tym lepiej. Szacuje się, że do 2050 r. aż 65% światowej populacji będzie mieszkać na obszarach miejskich. Dzięki temu powoli zatraca się naturalna więź człowieka z naturą. Jeśli Twój resort glampingowy znajduje się w odległym miejscu otoczonym zielenią, połącz wnętrze kopuły z tym co poza nią, umieszczając rośliny w salonie lub w sypialni.

W następnym wpisie podzielimy się z Wami tym, czego nie powinniście robić zmieniając wystrój i projekt wnętrza.

Related posts

FDomes Glamping Sesja Jesienna
Jak Stworzyć Jesienny Klimat w Resorcie Glampingowym
28 października 2021
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu