WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Interior of a geodesic dome overlooking FDomes Module and living room

Odpowiednia aranżacja wnętrz może sprawić, że poczujemy się zrelaksowani, szczęśliwi. Ważne jest, aby zaaranżować przestrzeń w sposób, który przynosi radość i wygodę, zarówno w domu, jak i w FDomes. Jest to tym ważniejsze, jeśli chcesz, aby Goście byli zachwyceni glampingowym wnętrzem Twojego resortu. Co powinieneś zrobić aranżując przestrzeń pod kopułą?

Zacznijmy od tego, co powinieneś zrobić.

Wybierz kolory

Kolory opowiedzą historię glampingowego wnętrza. Nie bój się łączyć ze sobą różnorodne kolory, tkaniny i wzory. Zacznij od jasnych odcieni ścian, np. ecru lub jasnoszarej izolacji. Będą tłem dla Twojej historii. Dopraw go odważnymi meblami i tekstyliami. Używaj elementów, które się uzupełniają i mają coś wspólnego, ale nie są takie same. Wybierz ten sam materiał, ale inny kolor. Ten sam kolor, ale w dwóch różnych wnętrzach. Bądź odważny.

Zachowaj przewiewność wnętrza

Zawsze weź pod uwagę rozmiar namiotu FDomes i ustaw meble w taki sposób, aby wokół każdego elementu było miejsce. Rozpocznij planowanie od największych elementów, takich jak łóżko, sofa czy stół.

Bądź wyjątkowy

Przede wszystkim zawsze kupuj to, co naprawdę lubisz. Pamiętaj, detale tworzą charakter Twojego namiotu glampingowego. W zależności od wystroju wnętrza ręcznie robiony wazon lub ozdobny talerz może być równie wartościowy, co wycinany maszynowo industrialny element. Nie ograniczaj się, bądź otwarty na to, co naprawdę lubisz i jaki styl chcesz zaoferować swoim gościom. Zacznij od poduszek w wielu rozmiarach i kształtach, w kontrastowych kolorach i materiałach. Stworzenie glampingowego wystroju to dobry początek.

Oświetlenie

Mądrze wybieraj oświetlenie. Pamiętaj, że odpowiednie światło wywołuje pożądany klimat w pomieszczeniu. Dopasuj go do wnętrza kopuły dodając dużą lampę podłogową obok fotela, ładną lampkę wiszącą nad stołem oraz kameralne LED-owe oświetlenie w łazience i sypialni. Baw się kolorami i kształtami lamp. Pamiętaj, że one również są częścią wystroju wnętrza.

Related posts

FDomes Glamping Sesja Jesienna
Jak Stworzyć Jesienny Klimat w Resorcie Glampingowym
28 października 2021
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu