WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
inside at geodesic dome with view on living room and wood stove

Obecnie możemy cieszyć się piękną wiosną, a już za chwilę rozpocznie się sezon letni. Wkrótce turyści zaczną szukać wyjątkowych, nowoczesnych miejsc na wakacyjny wyjazd. Jeżeli jesteś właścicielem resortu glampingowego i chciałbyś odświeżyć jego wygląd jeszcze przed nadchodzącym sezonem, ten wpis jest właśnie dla Ciebie!

Każdy lubi odrobinę świeżego powietrza…

Na pewno ze smakiem zaprojektowałeś wnętrze oferowanego przez Ciebie zakwaterowania, a Goście, których do tej pory miałeś przyjemność gościć w swoim resorcie, byli bardzo zadowoleni z glampingowej przygody, której doświadczyli zatrzymując się w Twoim ośrodku…

Wraz z nadejściem nowego sezonu warto jednak pomyśleć o wpuszczeniu do resortu odrobiny świeżego powietrza. Nowy wystrój, nowy kolor tekstyliów i dodatków czy kilka przyciągających wzrok roślin, idealnie się do tego nada! Te niewielkie zmiany nadadzą wnętrzom zupełnie nowy, niepowtarzalny klimat.

Drobne akcenty, wielka różnica

Jeśli nie jest to konieczne, nie musisz wymieniać mebli. Wystarczy pomyśleć o zastąpieniu niektórych akcesoriów i dodatków na nowe! Zmień kolor pościeli, narzut, poduszek, a nawet ręczników w łazience. To odświeży wnętrze i stworzy podstawę do wyboru innych elementów dekoracyjnych.

Po wybraniu nowej kolorystyki wnętrz nadszedł czas na dobrą zabawę! Dodaj dekoracje, które sprawią, że wnętrze Twojego glampingu będzie wyglądać wyjątkowo. Minimalistyczne figurki, nietypowe lampki nocne, wykonane ręcznie kosze, świece, czy nowoczesne wazony… wszystko to wyniesie wnętrza Twojego resortu na zupełnie nowy poziom, co z pewnością zostanie docenione przez wszystkich Gości.

Zielone, przyciągające wzrok i uwielbiane przez wszystkich…

O czym mowa? O roślinach, oczywiście! Podstawą odświeżenia wnętrz i nadania im wyjątkowego charakteru jest wykorzystanie świeżych kwiatów i roślin. Pomyśl o bukiecie, który umieścisz w nowym wazonie lub dużej zielonej roślinie, która znajdzie swoje miejsce przy sofie i uzupełni przestrzeń salonu. Możliwości są nieskończone! Twoi Goście zauważą zmiany i będą chętnie wracać do Twojego ośrodka. Będą wiedzieć, że miejsce, które stworzyłeś, nie jest monotonne, a z każdym kolejnym sezonem zachwyci ich na nowo.

Koniecznie daj nam znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać na naszym blogu!

Related posts

FDomes Glamping Sesja Jesienna
Jak Stworzyć Jesienny Klimat w Resorcie Glampingowym
28 października 2021
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu