WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
FDomes Glamping Why Go Glamping Compass

Chociaż kemping może nie być dla wszystkich, jego mniej szorstka wersja – trend w hotelarstwie zwany glampingiem- to odrobina luksusu dla każdego i coś, co znacznie poszerza grono wczasowiczów. Zobacz, dlaczego jest to szansa korzystna dla gości, a tym bardziej dla właścicieli firm hotelarskich.

Efektowny kemping przypadnie do gustu osobom, które nie lubią spać na twardym gruncie ani rozbijać namiotu w ulewnym deszczu. Zamiast tego właściciele glampsite’ów oferują im prostotę luksusowego wypoczynku, gdzie goście mogą po prostu położyć się i cieszyć wakacjami. Podobno wiele resortów typu glamping cieszy się obecnie powodzeniem, zarówno pod względem dużych obrotów biznesowych, jak i reputacji. Poniżej dowiesz się, dlaczego tak wiele rodzin i par jest gotowych zapłacić wyższe ceny za swoje wymarzone wakacje i jak trend glampingowej gościnności może przynieść korzyści Twojej firmie.

1. Odpręż się

Glamping, a więc zabawa i relaks. To nowoczesna odmiana tradycyjnego kempingu, umożliwiająca rodzinom naładowanie baterii bez stresowania się pakowaniem i rozpakowywaniem. To czas na biwakowanie pod dachem dla par, które chcą spędzić razem romantyczny czas. Jest to mieszanka wiejskich przysmaków i hotelowych udogodnień dla każdego, kto chce się zainspirować i ponownie połączyć z naturą.

Jak możesz z tego skorzystać?

Jeśli interesuje Cię gościnność, glamping może być świetnym pomysłem na biznes, który zaspokoi potrzeby różnych grup docelowych: rodziców, par, osób podróżujących służbowo, osób prywatnych. Pozwoli ci to również zarabiać przez cały rok. 

Jeśli prowadzisz już kemping lub hotel jesteś w połowie drogi – wystarczy kilka wyjątkowych obiektów glampingowych, aby rozpocząć i urozmaicić swoją ofertę.

Nie jesteś właścicielem resortu? Możesz kupić kawałek ziemi lub wynająć go i sprawdzić jak wygląda to w rzeczywistości.

2. Natura

Kiedy ludzie wybierają się na glamping na pewno wylądują w niesamowitym, naturalnym otoczeniu – na wsi, czy na słodkim odosobnieniu. Jeśli goście chcą udać się dalej, aby cieszyć się pięknem lokalnego krajobrazu i czystym świeżym powietrzem, mogą po prostu wyjść ze swoich namiotów glampingowych. Najbardziej zaawansowane konstrukcje glampingowe pozwalają im cieszyć się lokalną scenerią z samego wnętrza niemal bez ograniczeń, np. poprzez zastosowanie panoramicznych okien.

Jak możesz na tym skorzystać?

Twoi goście będą zadowoleni, jeśli zapewnisz im łatwy dostęp do natury. Wiąże się to również z wyborem odpowiedniego typu konstrukcji. Zainwestuj w ekologiczne struktury geodezyjne z dużymi oknami wychodzącymi na krajobraz i świetnymi systemami wentylacji (kilka pomysłów znajdziesz tutaj). Zainstaluj je na drewnianych platformach, aby uzyskać w 100% przyjazny dla środowiska resort.

3. Komfort

Glamping pozwala ludziom zapomnieć o codziennych obowiązkach wprowadzając praktyczne udogodnienia hotelowe dla maksymalnego komfortu klientów. Wiele kwater typu glamping jest wyposażonych w piece opalane drewnem, zasłony, lampy, dywaniki, wygodne łóżka i elegancki wystrój. Ponadto glampingi nie muszą być całkowicie odłączone od reszty świata. Jeśli Twoi goście potrzebują technologii, np. sieci Wi-Fi, jest to bardziej niż wykonalne. Najlepsze jest to, że ceny kopuł geodezyjnych wcale nie są wygórowane. Strukturę o powierzchni 20 m2 z kominkiem i kilkoma innymi udogodnieniami można kupić w cenie 7,575,00 €. Aby uniknąć dodatkowych kosztów, możesz złożyć ją samodzielnie. Zajmie Ci to zaledwie kilka godzin przy pomocy 2-3 osób.

Jak wycenić namiot glampingowy?

Firmy sprzedające konstrukcje typu glamping (np. Jurty, namioty, kopuły) dążą do tego, aby cały proces zakupu i montażu był wygodny i łatwy dla początkujących właścicieli resortów glampingowych. Na naszej stronie dostępny jest konfigurator cen. Kopuły dostarczane są jako zestawy do samodzielnego montażu, a każdą z nich można dostosować do własnych potrzeb. Po prostu przewiń w dół do linii produktów Glamping, kliknij produkt o preferowanym rozmiarze i dodaj wybrane funkcje, np. ocieplenie, piec, itd. Cena produktu pojawi się obok zdjęcia produktu zgodnie z Twoim wyborem.

Kemping w stylu Delux staje się bardzo popularną alternatywą dla tradycyjnego biwakowania w namiocie lub przyczepie kempingowej, a sprytne firmy nie powinny przeoczyć jego potencjału. Jeśli zostanie odpowiednio potraktowany, glamping może przynieść Tobie i Twoim wczasowiczom wiele korzyści.

Related posts

Saudi Arabia
Fundusz Turystyczny Arabii Saudyjskiej: Szansa Na Rozwój Glampingu
2 kwietnia 2021
inside a geodesic dome with view on bedroom and window with sunset
Czy Glamping Wpisuje się w Slow Movement?
28 stycznia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu