FIND OUT MORE
Skonfiguruj kopułę
Share

Sezonowy charakter wielu klubów sportowych budzi obawy dotyczące rentowności prowadzenia tego typu działalności w obiektach stałych, które generują wysokie koszty budowy i całorocznego utrzymania. Zdarza się również, że wybudowanie takiego obiektu w wybranej lokalizacji nie jest możliwe ze względu na ograniczenia narzucone w kodeksie budowlanym. Dotyczy to miejsc takich jak plaże, parki czy obszary chronione.

Kopuły geodezyjne to imponujące, estetyczne konstrukcje, które z pewnością zachwycą członków klubu oraz pozostałych użytkowników Twoich obiektów. Wykorzystaj ich niezwykły design, aby osiągnąć przewagę marketingową na rynku i przyciągnąć zarówno nowych członków, jak i sponsorów.

FDomes to atrakcyjne rozwiązania dla właścicieli obiektów sportowych, pól golfowych, torów wyścigowych, ośrodków narciarskich, przystani i innych miejsc, które do efektywnego funkcjonowania wymagają dodatkowych udogodnień. Kopuły geodezyjne doskonale sprawdzą się w przypadku klubów sportowych z tymczasowymi lub współdzielonymi obiektami, w których mobilność lub możliwość zwiększania powierzchni mają szczególne znaczenie. Będą również świetną propozycją dla organizatorów spektakularnych imprez sportowych, którzy wybierając produkty FDomes będą w stanie stworzyć unikalne atrakcje i udogodnienia dla uczestników swoich eventów. Strefa VIP, kabiny sędziowskie, strefa prasowa, punkty medyczne czy szatnie to tylko kilka przykładów wykorzystania kopuł geodezyjnych podczas sportowych wydarzeń. Sposobów na zagospodarowanie naszych struktur jest naprawdę mnóstwo!

Kopuły są produktem powszechnie wybieranym i docenianym przez właścicieli firm prowadzących tymczasowe punkty wynajmu sprzętu sportowego takiego jak rolki, rowery, deski surfingowe, motocykle enduro czy quady, które zlokalizowane są na plażach, bulwarach czy przystaniach. Przechowywanie zdemontowanych kopuł geodezyjnych jest niezwykle wygodne i łatwe, a ponadto nie wymaga dużej ilości miejsca. Dodatkowo, dzięki ocynkowanym rozpórkom, nie musisz martwić się o warunki przechowywania naszych struktur.

Author

Related posts

Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu