WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
laptop on a wooden table

Rozpoczynasz własny biznes glampingowy? Ciekawi Cię, jak zacząć czerpać zyski z luksusowej przestrzeni kempingowej? Dzięki kopułom FDomes możesz łatwo rozpocząć działalność w ciągu zaledwie 21 dni! Poniższa lista zawiera wszystko, czego nauczyliśmy się na temat zakładania biznesów glampingowych od podstaw.

Glamping to wspaniały sposób na zarabianie pieniędzy poprzez wynajem luksusowych namiotów.

Bez względu na to, czy chcesz, aby stało się to Twoją nową pracą, czy tylko biznesem pobocznym, który zapewni Ci dodatkowy dochód, w tym wpisie znajdziesz listę krok po kroku pokazującą, jak przekształcić swoją ziemię w glamping w mniej niż miesiąc.

Pamiętaj jednak, że każdy kraj ma swoje własne prawa i zestaw kryteriów dotyczących pozwoleń na budowę. Dobrze jest skontaktować się z lokalnymi władzami i wystąpić o wszelkie potrzebne pozwolenia z odpowiednim wyprzedzeniem.

DZIEŃ 1. KUP 2-3 NAMIOTY GLAMPINGOWE.

Przejdź na naszą stronę internetową i skonfiguruj swoje kopuły. Wybierz rozmiary (od 20 m2 do 75 m2) i dodaj akcesoria: piec, komin, panele izolacyjne, system wentylatorów zasilanych energią słoneczną itp. Kopuły zostaną wysłane do Twojej lokalizacji za 2 tygodnie, więc będziesz miał wystarczająco dużo czasu na inne przygotowania.

DZIEŃ 2. ZAPLANUJ INFRASTRUKTURĘ.

Gdy zamówienie jest już w drodze, a lokalizacja jest uporządkowana, zaplanuj usługi i udogodnienia, które będziesz oferować. Jeśli przewidujesz je w swoim projekcie, zaaranżuj: recepcję, pralnię, pokój gier, jacuzzi, basen itp.

DZIEŃ 3. UTWÓRZ LISTĘ RZECZY DO WYKONANIA.

Zbierz i zacznij organizować wszystkie elementy niezbędne do stworzenia resortu glampingowego. Obejmuje to: instalację elektryczną, urządzenia do unieszkodliwiania odpadów, urządzenia sanitarne, meble, oświetlenie i ogrzewanie.

DZIEŃ 4-5. APLIKUJ O ZEZWOLENIA.

Skontaktuj się z lokalnymi władzami i złóż wnioski o pozwolenia na planowanie, których możesz potrzebować, aby rozpocząć biznes. Czasami wymagane są pozwolenia, ale gdy rozważasz użycie namiotów półstałych do zakwaterowania, papierkowa robota powinna być znacznie lżejsza niż w przypadku stałych konstrukcji. Pamiętaj jednak, że chociaż uwzględniliśmy wszystkie opinie, które otrzymaliśmy od władz, każdy kraj może oceniać witrynę, stosując inny zestaw kryteriów. Mogą to być: rodzaj zakwaterowania, lokalizacja, dostępność drogowa, natężenie ruchu, topografia, ekonomiczna wielkość terenu, wpływ na infrastrukturę itp.

Złóż wniosek o zezwolenie na odzysk lub usuwanie odpadów na składowiska / do ziemi. Będzie to zależało od rozstawu jednostek, urządzeń sanitarnych, kanalizacji, bezpieczeństwa przeciwpożarowego, dróg dojazdowych i chodników, instalacji elektrycznych. Musisz mieć pozwolenie na budowę glampingu, zanim złożysz wniosek o pozwolenie.

DZIEŃ 6-9. DODAJ SPECJALNY WSPÓŁCZYNNIK G.

Masz już jedną zaletę: Twoje wyjątkowe konstrukcje sferyczne są już w drodze. Możesz też mieć ziemię w fantastycznej lokalizacji. Jeśli czujesz, że istnieją inne możliwości do wyboru, jeśli chodzi o nadanie wyjątkowości Twojemu glampingowi, pomyśl o ekskluzywnych usługach, atrakcyjnych rabatach, egzotycznej kuchni, zabiegach spa / jodze, imprezach towarzyszących lub festiwalach itp. Zacznij je organizować. Kup również wszystkie niezbędne wysokiej klasy meble i udogodnienia do zakwaterowania: wygodne łóżko, świece, lampy, dywan.

DZIEŃ 10 – PROMUJ SWÓJ RESORT.

Rozgłoś wieści. Pozwól innym usłyszeć, że zakładasz wyjątkowy resort glampingowy i zaoferuj ofertę obok której nie da się przejść obojętnie. Otwórz dedykowaną witrynę internetową dla swojej firmy. Twórz i rozprowadzaj ulotki (jeśli wybierzesz FDomes, możemy Ci pomóc i wysłać Ci nasze bezpłatne szablony promocyjne z piękną grafiką. Wystarczy, że dasz nam znać)). Twórz konta i korzystaj z witryn z ofertami online, takich jak Glamping Hub, Booking, Airbnb. Promuj swoją witrynę w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram) i na stronach kempingowych / lifestyle’owych. Uruchom kampanię Google Adwords.

DZIEŃ 14-21. ZAŁÓŻ STRONĘ GLAMPINGU.

Zmontuj wszystkie w docelowym miejscu. Dodaj wyposażenie, izolację i ogrzewanie. Zainstaluj energię elektryczną, urządzenia do unieszkodliwiania odpadów, zabezpieczenia przeciwpożarowe i urządzenia sanitarne. Voila! Jesteś gotowy na przyjęcie pierwszych gości! Nasza lista to forma przewodnika, nie instrukcji.

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
Brynteg Glamping Resort
9 Powodów Dlaczego Warto Zainwestować w Kopuły Geodezyjne do Glampingu!
4 lutego 2022
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu