WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Saudi Arabia

Saudyjski minister turystyki Ahmed Al-Khateeb zapowiedział utworzenie Funduszu Rozwoju Turystyki z kapitałem początkowym w wysokości około 4 miliardów dolarów. Brzmi jak idealna okazja do rozpoczęcia działalności glampingowej na Bliskim Wschodzie, prawda?

Saudi Vision 2030

Saudi Vision 2030 to strategiczne ramy mające na celu zmniejszenie zależności Arabii Saudyjskiej od ropy naftowej, dywersyfikację jej gospodarki i rozwój sektorów usług publicznych, takich jak zdrowie, edukacja, infrastruktura, rekreacja i turystyka. Skupmy się więc na tym ostatnim… Fundusz Rozwoju Turystyki zapewni kapitał do wykorzystania przez przedsiębiorstwa turystyczne, które będą mogły ubiegać się o dostęp i podpisywać umowy z wieloma krajowymi pożyczkodawcami w celu finansowania projektów i zachęcania do inwestycji w sektorze turystycznym.

Fundusz odegra kluczową rolę w rozwijaniu wyjątkowych doświadczeń turystycznych i uwalnianiu pełnego potencjału Arabii Saudyjskiej.

Minister of Tourism, Ahmed Al-Khateeb

Fot. Adli Wahid

Kilka słów o glampingu…

Termin „glamping” to połączenie słów „glamorous” i „camping”, które powstało na początku XXI wieku. Jego koncepcja jak i cała idea rozwija się coraz szybciej każdego dnia. Prawie na całym świecie znajdują się już kurorty glampingowe. Ich właściciele nie narzekają na brak gości, zazwyczaj całe resorty rezerwowane są na tygodnie lub nawet miesiące naprzód.

To, co wyróżnia glamping, to połączenie luksusowego noclegu dla najbardziej wymagających gości z prywatnością, z dala od innych, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle doceniane. To coś świeżego i wyjątkowego, czego każdy chciałby doświadczyć…

Szansa na rozwój glampingu w Arabii Saudyjskiej

Arabia Saudyjska jest drugim co do wielkości miejscem turystycznym na Bliskim Wschodzie, z ponad 16 milionami odwiedzających w 2017 roku. Podróżujący doceniają eleganckie, luksusowe zakwaterowanie ze wszystkimi możliwymi opcjami, takimi jak prywatna kuchnia, łazienka, sypialnia i dodatkowa przestrzeń życiowa. Wygląda na to, że ośrodki glampingowe to wszystko, czego potrzebują, prawda?

Tourism is expected to contribute more than 10 percent of the kingdom’s GDP by 2030 and provide one million jobs. 

The National News

Uruchamiając swój kurort glampingowy i wybierając kopuły geodezyjne jako formę noclegu, jesteś w stanie stworzyć miejsce, o którym marzą Twoi Goście. Jesteś twórcą wszystkiego. Wybierz odpowiedni rozmiar namiotu sferycznego, jego kolor i inne akcesoria. Dodaj nasze Moduły Wewnętrzne i designerskie, przyciągające wzrok meble. Teraz wystarczy, że zaprosisz pierwszych Gości do zupełnie niebanalnego i wyjątkowego kurortu!

Related posts

inside a geodesic dome with view on bedroom and window with sunset
Czy Glamping Wpisuje się w Slow Movement?
28 stycznia 2021
a white geodesic domes against a cliff background
Możliwości Biznesowe Trendu Staycation
17 grudnia 2020
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu