WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Glamping 20 Geodesic Dome in Finland

Uniwersalne rozwiązanie: jeden produkt, wiele funkcji

Szklarnia, ogród zimowy, pop-up store, sezonowa kawiarnia, obiekt sportowy, a nawet sala lekcyjna na świeżym powietrzu… Namioty glampingowe FDomes dają nieograniczone możliwości dostosowane do Twoich potrzeb.

Zaproś swoich gości do zupełnie nowego otoczenia

Bez względu na to, czy planujesz otworzyć swój resort glampingowy, letnie bistro przy plaży, zimową altanę czy ciepłą szklarnię w ogrodzie za domem – mamy dla Ciebie idealną propozycję. Namioty FDomes są nowoczesne, wytrzymałe i praktyczne co sprawia, że nikt nie potrafi przejść obok nich obojętnie

Innowacyjny projekt do Twoich usług 

FDomes Classic zapewnia bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne schronienie w każdym klimacie. Namioty sferyczne mogą być używane przez cały rok, w każdym środowisku, ze względu na ich wysokiej jakości projekt i konstrukcję. Produkowane są z materiałów odpornych na silne wiatry, ciężkie opady śniegu, a nawet trzęsienia ziemi.

Prostota budowy namiotu sferycznego

FDomes są przeznaczone do samodzielnego montażu. Każdy kit dostarczany jest wraz z zestawem niezbędnych narzędzi ręcznych i instrukcją montażu krok po kroku, która pomoże Ci samodzielnie zbudować namiot. Proces jest łatwy i nie wymaga żadnych umiejętności technicznych ani wiedzy. Jeśli uznasz, że mimo wszystko potrzebujesz profesjonalnej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego FDomes Classic?

Nasze namioty glampingowe dostępne są na wyciągnięcie ręki dla każdego kto szuka unikalnej, wysokiej jakości konstrukcji, która przetrwa w stanie idealnym przez długie lata. FDomes to gotowe rozwiązanie dla każdego. Do zestawu dołączona zostaje także instrukcja instalacji „krok po kroku”, która umożliwia szybką i bardzo prostą instalację. Badania inżynieryjne i obliczenia statyczne wraz z atestowanymi materiałami zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i zgodności z normami.

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu