WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
interior of dome tent with view at lights and sofas

W kopule glampingowej można łatwo i szybko stworzyć tymczasowe przestrzenie biznesowe. Planujesz otworzyć sezonową restaurację? Chcesz poszerzyć istniejące miejsce i przykryć taras zewnętrzny? FDomes to idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb cateringowych.

Pyszne jedzenie to tylko część sukcesu w biznesie restauracyjnym. Konkurencja jest dość duża, a jakość marketingu jest niezwykle ważna. W dzisiejszych czasach zaprojektowanie ciekawego wnętrza jest zbyt oczywiste. Aby naprawdę odróżniać się od innych właścicieli restauracji, szukaj wyjątkowych i nietypowych rozwiązań, właśnie takich jak kopuły geodezyjne.

Możesz użyć kilku kopuł, aby zaaranżować oddzielne obszary w swoim obiekcie. FDomes 75 to idealne rozwiązanie do stworzenia głównej jadalni, FDomes 50 do baru, FDomes 30 do kuchni, a FDomes 20 jako biuro.

FDomes to realne rozwiązanie dla miejsc takich jak resorty, w których wahania sezonowe nie uzasadniałyby kosztu stałej konstrukcji. Są również świetne dla mobilnych firm, które „podążają za swoimi klientami” odwiedzając popularne festiwale, ośrodki narciarskie w sezonie zimowym i nadmorskie miasta latem.

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
woman in front of the LAGO sauna on the lake
Sauna LAGO – Wyjątkowy Produkt Do Twojego Resortu Glampingowego
3 sierpnia 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu