WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
interior of white dome tent with view at insulation

Kto powiedział, że kopuły nie mogą się równać z luksusowymi hotelami! Kopuła Classic 30 staje się tętniącą życiem strefą chill-out dla hotelu butikowego znajdującego się w Berlinie. W wyjątkowy sposób zostały tutaj połączone klasyczny górski styl, nowoczesność i funkcjonalność.

Produkt: FDomes Classic 30

Położony w dyplomatycznej dzielnicy niemieckiej stolicy, Das Stue jest jednym z ekskluzywnych hoteli, w których goszczą znane osobistości i celebryci. Ten wyjątkowy, 79-pokojowy obiekt mieszczący się w dawnej ambasadzie królewskiej Danii łączy tradycyjną architekturę z początku XX wieku z nowoczesnym projektem Axthelm Architects z Poczdamu.

Das Stue zaadaptował kopułę Classic 30 na salon wypoczynkowy dla swoich gości. Podobnie jak w przypadku własnego projektu, hotel zdecydował się na połączenie nowoczesnego i klasycznego stylu wystroju wnętrza kopuły. Konstrukcja o powierzchni 30 metrów kwadratowych z przezroczystą częścią przednią została przekształcona w luksusową górską chatę zdywanami i poduszkami, futrzanymi kocami i drewnianymi meblami. Goście hotelowi mogą oddać się odprężającej atmosferze pośród zachęcającego wystroju, kojącej muzyki i delikatnego światła świec.

Klasyczna kopuła dla Das Stue pokazuje, jak hotele mogą wykorzystywać FDomes w pomysłowy i zachęcający sposób jako obszary interakcji, spotkań towarzyskich i relaksu.

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
Camp Katur FDomes Glamping Geodesic Domes
Camp Katur – Świetny Przykład jak Rozwinąć Biznes Glampingowy pomimo Pandemii COVID
31 marca 2022
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu