WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
interior of geodesic dome with view at fireplace and bed

Wiemy, że czekaliście na drugą część mówiącą o tym co nie jest wskazane podczas projektowania wnętrz glampingowych. Zgodnie z naszymi wskazówkami stwórzcie wyjątkowe i wygodne wnętrze Waszego geodomu.

Nie zapomnij o książkach

Książki dodadzą osobowości wnętrzu glampingowego namiotu. Możesz ustawić je na stoliku kawowym, aby Twoi Goście mieli możliwość ich przeglądania. Ciekawą opcją jest także wykorzystanie ich jako dekoracji. W jaki sposób? Po prostu połóż kilka książek na podłodze, jedną na drugiej, a na szczycie stosu umieść małą lampkę, roślinę lub świecę. Mogą one również posłużyć jako zamiennik stolika nocnego w sypialni.

Nie trzymaj jednego poziomu

Staraj się zmieniać wysokość obiektów wewnątrz FDomes Glamping. Umieść wysoki wazon na stoliku do kawy, a stos książek lub czasopism na małym stoliku obok sofy. Dzięki temu powierzchnia nie wygląda na płaską i nudną. Pamiętaj, że zabranie przedmiotu często może mieć taki sam skutek.

Świeże kwiaty też mogą załatwić sprawę. Wpływają na przestrzeń i ożywiają ją. Co więcej, Twoi goście wchodząc do namiotu z pewnością będą zachwyceni otaczającą ich zielenią.

Nie zapomnij o grupowaniu

Staraj się zawsze grupować przedmioty dekoracyjne w zestawy po trzy. Jeden wazon sam w sobie wygląda na zagubiony, ale dodając dwa kolejne, o podobnym kształcie lub wykończeniu, stworzysz idealną kompozycję. Projektantom wnętrz podoba się idea triangulacji, powtarzania koloru lub formy trzykrotnie w jednej przestrzeni. Użyj jednego odważnego koloru w swoim wnętrzu, np. mając żółtą poduszkę, krzesło i wazon. Postaw na stoliku do kawy trzy wazony tego samego koloru, ale o różnych kształtach. Użyj tego samego materiału na poduszce, kocu i pufie.

Nie ignoruj ​​architektury

Na koniec użyj kulistego kształtu swojego namiotu glampingowego. Nie zapominaj, że masz wyjątkowe wnętrze do zaaranżowania. Skorzystaj więc z niego odsuwając meble od ścian kopuły. Postępuj zgodnie z naszymi zaleceniami i zaskocz swoich Gości odważnym wnętrzem z domowym klimatem, o którym będziesz mógł przeczytać w naszym kolejnym wpisie!

Related posts

FDomes Glamping Sesja Jesienna
Jak Stworzyć Jesienny Klimat w Resorcie Glampingowym
28 października 2021
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu