WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
interior in rustically style of geodesic dome with view at bed, insulation and window

Podzieliliśmy się z Wami już kilkoma wskazówkami dotyczącymi urządzania namiotu glampingowego. Czego jednak należy? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka zaleceń.

Nie wystawiaj wszystkiego

Na pewno masz wiele ozdób oraz przedmiotów kolekcjonerskich, które zgromadziłeś przez lata i zachowałeś dla wymarzonego wnętrza FDomes Glamping. To świetnie! Pamiętaj jednak, że wystawianie ich wszystkich nie jest dobrym pomysłem. Spowoduje to niechlujny wygląd wnętrza Twojej kopuły. Zamiast tego użyj rzeczy, które odświeżą wygląd FDomes i wpłyną pozytywnie na wystrój wnętrza.

Pamiętaj, że mniej znaczy więcej

W pierwszym wpisie z tej serii proponowaliśmy użycie odważnych kolorów i wybranie odważnych akcentów. Pamiętaj jednak, aby nie przytłaczać wnętrza Twojego namiotu glampingowego zbyt dużą ilością kolorów. Zachowaj neutralne tło, takie jak izolacja w kolorze jasnoszarym czy ecru. Dodaj jasne poduszki, wyjątkowy mebel taki, jak sofa czy fotel, jednak miej na uwadze, że reszta mebli w innym, jasnym kolorze może nie wyglądać już tak estetycznie.

Nie mieszaj zbyt wielu stylów

Gorąco zachęcamy do łączenia tradycyjnych, nawet staromodnych elementów, jak renesansowy fotel, z odważnymi, nowoczesnymi tkaninami. Nie umieszczaj jednak zbyt wielu elementów z tego samego okresu, ponieważ zniweluje to kontrasty, które chcesz zachować we wnętrzu kopuły. Zawsze staraj się zachować stosunek 80/20, tak jak radzi Kimberly Seldon. Co to znaczy? 80% pomieszczenia powinno mieć jeden styl, a 20% mieszankę innych. Czasami wystarczy wyjątkowa pościel, aby nadać wnętrzu efekt „wow”.

Nie kłóć się z otoczeniem

Według Emmy Sims-Hilditch powinieneś szanować otoczenie swojego FDomes Glamping. Co to znaczy? Cóż, jeśli na zewnątrz masz kwiaty w kolorze niebieskim i różowym, spróbuj wprowadzić te kolory do wnętrza swojej kopuły. Jeśli jest widok na wodę, może postaraj się wkomponować elementy związane z żeglarstwem i kolorami natury. Zachowaj spójność, nawet jeśli są to tylko niektóre małe przedmioty będące ozdobą Twojego namiotu glampingowego.

Już wkrótce podzielimy się kolejnym wskazówkami dotyczącymi wystroju wnętrz glampingowych! 🙂

Related posts

FDomes Glamping Sesja Jesienna
Jak Stworzyć Jesienny Klimat w Resorcie Glampingowym
28 października 2021
configurator_fdomes
Konfigurator 3D – PRZEWODNIK
10 lipca 2021
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu