WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
Glamping 20 Geodesic Dome in Finland

Glamping pod zorzą polarną w Skandynawii jeszcze nigdy nie był tak niesamowity! Teraz goście mogą podziwiać Aurora Borealis w zaciszu swojej przytulnej kopuły glampingowej. Resort znajduje się w miejscowości Torassieppi na brzegu jeziora o tej samej nazwie. Przezroczyste ściany tak zwanej Aurora Dome są skierowane na północ, aby zapewnić jak najlepszy widok na rozgwieżdżone niebo i zorzę polarną nad zamarzniętym jeziorem.

Lokalizacja: Finlandia

Produkt: FDomes Glamping 20

Kopuły glampingowe w kształcie igloo w fińskiej Laponii zapewniają luksusowe zakwaterowanie dla dwóch osób i przystosowane są do sezonu zimowego. Zostały wyposażone w wygodne łóżka, eleganckie meble i przytulny wystrój nawiązujący do reniferów. Toalety, prysznice i sauna znajdują się w odległości krótkiego spaceru od namiotów sferycznych. Ciepłe doznania gwarantuje izolacja aluminiowo-powietrzna i stylowy czarny piec opalany drewnem z migoczącymi płomieniami.

Wraz z innymi kwaterami w Harriniva Aurora Glamping, kopuły służą jako pierwsze oficjalne miejsce do glampingu w Finlandii i Europie Północnej. Magiczna zimowa sceneria i świecące zielone niebo widoczne z panoramicznych okien przynoszą trwałe wspomnienia i wyjątkowe wrażenia.

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu