WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
a white geodesic domes in winter in the forest

Kopuły geodezyjne to zdecydowanie wyjątkowe konstrukcje. Dodane do hotelu zapewniają przestrzeń, w której wszystko jest możliwe! Zobacz, jak niektóre hotele w bardzo stylowy sposób wykorzystują kopuły geodezyjne!

Skeena Heliskiing Base Camp w Kanadzie

Czy kiedykolwiek próbowałeś heliskiing? Niektórzy nazywają to „najlepszym lekiem, jaki kiedykolwiek zażywali”. Nie, nie wyskakujesz z helikoptera. Helikopter zabierze Cię tylko w maksymalnie ustronne miejsce w górach. Zostajesz tam bezpiecznie ulokowany w specjalnym domu, skąd jeździsz na nartach z grupą niezłomnych poszukiwaczy przygód takich, jak Ty. Każdy dzień kończy się w kopule geodezyjnej, w której narciarze spotykają się, by zjeść i miło spędzić czas. Tak to przynajmniej wygląda w bazie Skeena Heliskiing!

Kopuła geodezyjna ma prawie 80 m2 i służy jako centralna przestrzeń wspólna z barem i jadalnią, w której goście spotykają się, jedzą, piją i wymieniają się doświadczeniami. Baza jest ograniczona do 10 osób tygodniowo, a sezon trwa tylko 6 tygodni, więc nikt nie trafia tutaj przypadkiem.

Harriniva Hotels & Safaris w Finlandii

W Muonio w Finlandii jest wczesny wieczór. W Harriniva Hotels & Safaris para obserwuje gwiazdy i ogląda zielony spektakl zorzy polarnej przez ogromne panoramiczne okno kopuły. Wcześniej tego dnia byli na farmie reniferów i w muzeum. Następnie udali się na przekąskę do lokalnej restauracji serwującej mięso renifera, miejscowe ryby, jagody i grzyby. O zmierzchu Ona odwiedziła saunę, podczas gdy On wyruszył na swoje pierwsze wędkowanie pod lodem.

A teraz mają przed sobą całą noc. Relaks, robienie zdjęć i oglądanie zorzy polarnej nad zamarzniętym jeziorem. Lub po prostu – spędzenie czasu wewnątrz Aurora Dome. Nazwany „pierwszym oficjalnym celem glampingu w Finlandii i północnej Skandynawii”, ten glampingowy namiot w kształcie igloo jest niczym innym, jak cudem. Gdyby wspomniana para odwiedziła to miejsce latem, ogromne wrażenie wywarłoby na nich wpadające o północy przez frontowe okno, niesamowite słońce!

East Crinnis Holiday Park w Wielkiej Brytanii

Trenarren to wioska w Kornwalii i nazwa kopuły geodezyjnej znajdującej się w kornwalijskiej wiosce Par. Witryna Glampsites.com nazywa ją „jednym z najbardziej niezwykłych namiotów glampingowych (jakie widzieli) w Kornwalii, a nawet w całej Wielkiej Brytanii”. Ten przestronny namiot położony jest na terenie East Crinnis Holiday Park, na spokojnej letniej łące, skąd można podziwiać słoneczne widoki. Jego właściciele postawili go w ciągu jednego dnia i twierdzą, że jest to najpopularniejszy wybór wśród wczasowiczów.

Namiot sferyczny może pomieścić 4 osoby w przestrzeni wyposażonej w łóżko typu king-size oraz 2 łóżka pojedyncze. Jest przyjazny dla zwierząt, ma aneks kuchenny w stylu shabbychic ze wszystkim co jest niezbędne tj. patelniami, talerzami, szklankami i naczyniami. Okno panoramiczne można zasłonić zasłonami, aby zapewnić dodatkową prywatność. Po przyjeździe otrzymasz kornwalijską herbatę z kremem i propozycję uczestnictwa w wielu atrakcjach, w tym w wieczorach opowiadania historii przy ognisku!

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu