WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
interior white dome tent while event Google's

Kopuła jako sala lekcyjna? Dlaczego nie! Unikalna przestrzeń do nauki na świeżym powietrzu w Classic 75 wykorzystuje najnowszą technologię, aby uczyć i inspirować młode umysły. Google wykorzystał kopułę do zorganizowania serii wydarzeń w Wielkiej Brytanii pod hasłem edukacji.

Lokalizacja: Wielka Brytania

Produkt: FDomes Classic 75

Google for Education to program mający zrewolucjonizować edukację za pomocą urządzeń elektronicznych i usług w chmurze. Nowym pomysłem międzynarodowego lidera w wyszukiwarkach internetowych jest połączenie uczniów z całego świata i usprawnienie ich współpracy podczas zajęć.

W tym celu w całym kraju rozpoczęto roadshow z przenośną kopułą o powierzchni 75m2, która służyła jako podróżna sala lekcyjna. Mocna, wiatroodporna i wodoszczelna konstrukcja była przyjemnym miejscem i inspiracją zarówno dla uczących, jak i uczniów. Pokazała ekskluzywne, zakulisowe spojrzenie na to, jak nauczanie i uczenie się może zmienić się w nadchodzących latach.

To było naprawdę niesamowite przeżycie pokazujące organizatorom roadshow, że duże funkcjonalne przestrzenie można zbudować praktycznie wszędzie i w ciągu zaledwie kilku godzin.

Related posts

a-frame in spring
Odkryj świat glampingu: inwestycja w domki w kształcie litery A
20 maja 2024
a-frame shape in spring
FDomes przedstawia: nowy domek glampingowy do 35 m2 powierzchni zabudowy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu