WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę
Share
woman in white dome tent

Kopuły DIY są idealne do uprawiania sportu. ORKA Windsurfing School wykorzystuje kopułę Classic 30 jako swoją siedzibę na pięknym i malowniczym półwyspie helskim. Struktura geodezyjna o średnicy 6,3 m to miejsce, w którym pasję do kitesurfingu i windsurfingu zgłębia fala studentów przyjeżdżających tu, by obcować ze swoimi instruktorami.

Lokalizacja: Polska

Produkt: FDomes Classic 30

Wiedza o morzu jest przekazywana w wyjątkowej i odpowiednio usytuowanej kopule, której budowa zajęła zaledwie kilka godzin. Zapewnia bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne schronienie oraz wyjątkową przestrzeń do nauki, w której surferzy mogą doskonalić swoje umiejętności. Dzięki stalowej ramie i wytrzymałej membranie PCV kopuła plażowa sprawdza się doskonale, nawet w miejscach, gdzie wiatry o dużej prędkości są czymś naturalnym.

Bezpieczeństwo kopuły, która jest jednocześnie jedną z najbardziej wyróżniających się cech Szkoły ORKA to jedno. Jakość i wykonanie to drugie. Mając wszystkie niezbędne certyfikaty i spełniając wszystkie europejskie normy dotyczące konstrukcji montowanych w wietrznych miejscach, ta kopuła nie mogła obejść się bez czujnego oka ekspertów FDomes.

Author

Related posts

inside of geodesic dome with interior module bathroom, a sofa, an armchair and two tables
FCubes – modułowa odmiana w aranżacji każdego wnętrza
30 maja 2023
Camp Katur FDomes Glamping Geodesic Domes
Camp Katur – Świetny Przykład jak Rozwinąć Biznes Glampingowy pomimo Pandemii COVID
31 marca 2022
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu