WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

The Disco Domes Fischer, Teksas, USA Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

698 Lipan Run
Fischer, Teksas 78623

Klimat

Teksas doświadcza zróżnicowanego klimatu ze względu na swój rozmiar i zróżnicowaną geografię. Ogólnie rzecz biorąc, stan ma gorące lata i łagodne zimy, z temperaturami często sięgającymi ponad 38°C (100°F) latem i spadającymi do około 4°C (40°F) zimą. Regiony przybrzeżne są wilgotne, podczas gdy obszary zachodnie i południowe są bardziej suche. Burze, tornada i huragany są częstymi zjawiskami pogodowymi, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich.

Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie muzyczne i glampingowe w górskiej krainie Teksasu.

Nie daj się zwieść słowu "glamping". Disco Domes są dalekie od przeciętnego miejsca odpoczynku na łonie natury. Położone zaledwie godzinę drogi od światowej stolicy muzyki na żywo (Austin, TX), jest to miejsce, w którym relaks spotyka się z rytmem, a każda noc wydaje się sobotnią nocą. Na zewnątrz można połączyć się z żywiołami w zmysłowym środowisku kąpieli na świeżym powietrzu, prywatnych basenów, hamaków, ogrodów i ognisk. Ciesz się niczym innym jak dźwiękiem natury lub doświadcz muzyki w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś - wewnątrz kopuły geodezyjnej z dźwiękiem przestrzennym, epickimi widokami, pluszowym łóżkiem typu king size i gigantyczną kulą dyskotekową.
Opinie gości
Taniec pod wirującymi światłami kuli dyskotekowej to coś, czego nigdy nie zapomnimy. Our Clients
Disco Dome przyniosło nam tyle radości w ten weekend. Niekończące się imprezy taneczne, uczucie swobody i wolności. Właśnie tego potrzebowaliśmy, aby uciec od zabieganego chaosu życia. Tyle tu piękna i spokoju.
FJ & Leon
To miejsce jest MAGICZNE! Doskonałe do podziwiania wschodów i zachodów słońca z idealnie dużego basenu i wanny na świeżym powietrzu. Bardzo nam się podobało! A kopuła z muzyką i światłami jest niezwykła.
Ana & Jack
Absolutnie najbardziej spokojne i romantyczne miejsce. Cieszyliśmy się każdą chwilą. Dziękujemy!
Jennifer & Preston
UK
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu