WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Mountain Glamp Poronin, Polska Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Suche 60a
34-520 Poronin

Klimat

Styczeń i luty to najzimniejsze miesiące z temperaturą od -10 (14) do 0°C (32°F). Średnio najcieplejszym miesiącem jest lipiec z temperaturą od 6 (43) do 20°C (68°F). Średnia roczna maksymalna temperatura wynosi: 10,0°C (50°F).

Wyjątkowe miejsce otoczone górami

Czy wyobrażasz sobie budzić się z pięknym widokiem na góry? To codzienność w Mountain Glamp. Ośrodek oferuje 5 namiotów FDomes Glamping otoczonych malowniczym widokiem na Tatry. Z dala od zgiełku, blisko natury, tuż obok pachnącego sosnowymi igłami lasu.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Cisza, spokój i prywatność... Czterokołowiec do użytku to plus. Bardzo miła obsługa. Śniadania na wysokim poziomie, standard obiektu również.
Adam
Polska
Piękne miejsce, cisza i spokój, idealna alternatywa dla zatłoczonych i hałaśliwych Krupówek. Bardzo dobre śniadanie, podawane kiedy nam to odpowiadało, codziennie coś innego. Najmilsza obsługa, jakiej do tej pory doświadczyliśmy! Gorąco polecamy na weekend i dłużej. To coś zupełnie innego niż standardowy hotel, a podróż quadem to niezapomniane przeżycie i świetna zabawa! Osobiście uważam, że znalazłem nowe hobby. Miejsce i pomysł na budowę takich namiotów 11/10! Łóżko jest bardzo wygodne, a budzenie się rano z takim widokiem to coś wspaniałego. Na pewno tu wrócimy!!!
Jakub
Niemcy
Przytulne, romantyczne miejsce z pięknym widokiem, smaczne i obfite śniadanie. W trakcie pobytu dostępny jest buggy, którym można zwiedzać pobliski las. Idealne miejsce na weekend we dwoje, zwierzęta są akceptowane.
Alexandra
Polska
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu