WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Lake Glamp Mikołajki Mazury, Polska Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Mazury, Polska

Klimat

Klimat na Mazurach, regionie w północno-wschodniej Polsce, charakteryzuje się umiarkowanym klimatem kontynentalnym. Latem jest stosunkowo ciepło, z temperaturami sięgającymi czasami nawet 25-30 stopni Celsjusza. Zimy są chłodne, czasami mroźne, z opadami śniegu. Wiosna i jesień są przejściowe, zróżnicowane pod względem temperatury i opadów.

Odkryj prawdziwą stronę Mazur!

To miejsce w którym poczujesz wszystko co ma do zaoferowania natura. Wsłuchaj się w szum wody, poczuj promienie wschodzącego i zachodzącego słońca. Lake Glamp powstał w sercu Mikołajek jako pierwszy na szlaku jezior mazurskich z dostępem do prywatnej plaży. Wszystkie namioty mają okna z widokiem na zachód z którego roztacza się panoramiczny widok na rozległe Jezioro Tałty.
Opinie gości
Glamping z widokiem na jezioro Our Clients
Gorąco polecamy pobyt w Lake Glamp Mikołajki! Mało gdzie można zrelaksować się tak blisko brzegu jeziora, skorzystać z prywatnej, bezpiecznej plaży czy zaszyć się z książką w fotelu z cudownym widokiem na wodę. Dodatkowego smaczku przygodzie nadaje fakt, że mieszkamy de facto w namiocie, który standardem jest jak pokój w 4/5 gwiazdkowym hotelu! I ten widok łódek przepływających szlakiem WJM o zachodznie słońca! Na pewno wrócimy!
Ania i Marek
Nie wiedzieliśmy czego do końca spodziewać się po pobycie w "namiocie" nad jeziorem. Zwykle kojarzy nam się to z komarami i brakiem komfortu...ale nie w Lake Glamp. Namioty są namiotami prawie tylko z nazwy! W środku to raczej dobry hotel: klimatyzacja, tv z netfliksem, wanna z gorącą wodą i piękny widok na jezioro! Lokalizacja jest niesamowita. Z jednej strony jesteśmy na dużej, prywatnej działce nad samym jeziorem z drugiej wszystkie atrakcje Mikołajek są w zasięgu maksymalnie 15 minutowego spaceru!
Kasia i Łukasz
Lake Glamp zaskoczył nas pozytywnie zimą. Zaryzykowaliśmy i wybraliśmy się z grupą przyjaciół na weekendowy pobyt nad zamarzniętym jeziorem. Widok słońca odbijającego się w zamarzniętej tafli jeziora jest bezcenny. Morsujemy, więc gospodarze przygotowali na naszą prośbę przerębel na plaży i mogliśmy zrobić kilka wspaniałych sesji. Zejście do wody jest płytkie i łagodne, 20 m dalej czekało na nas ognisko gdzie mogliśmy się szybko ogrzać a wieczorem zrobić miłą posiadówkę. Nie możemy się doczekać powrotu do tego cudownego miejsca latem!
Ekipa Pawła
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu