WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Harriniva Hotels & Safaris Muonio, Finlandia Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Muonio
Finlandia

Klimat

Średnia temperatura w szczycie sezonu podróżniczego (od grudnia do lutego) od: -16°C (3°F) do +3°C (37°F) ze sporadycznymi spadkami do około -30°C (-22°F). Średnia liczba dni ze śniegiem: około 175-225 dni w roku.

Wypoczynek przez cały rok

Noc w Aurora Dome to wyjątkowy sposób na obcowanie z naturą. Wygodna i ciepła kopuła sferyczna to idealne miejsce na podziwianie magicznej zimowej scenerii jeziora Torassieppi oświetlonego przez zorzę polarną. Aurora Dome to okrągły namiot w kształcie igloo z dekoracją w stylu lapońskim i jedną przezroczystą ścianą. Kopuły posiadają izolację, a kominek zapewnia ciepło i przytulną atmosferę.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
W resorcie znajdują się tylko 4 kopuły co sprawia, że miejsce jest wyjątkowe i dość ekskluzywne. Po prostu uwielbiam przytulne wnętrza i przemyślane detale. Wystrój każdej kopuły jest nieco inny. Łóżko jest wygodne. Kominek bardzo szybko nagrzewa namiot.
missvtravels
Cieszyliśmy się, że wybraliśmy pobyt w Aurora Domes. Nie zawiedliśmy się, mimo że nie udało nam się zobaczyć zorzy polarnej z powodu dużej zachmurzenia podczas naszego pobytu. Wizyta była fantastyczna, ponieważ mogliśmy obserwować ludzi łowiących ryby pod lodem, zaprzęgi husky i reniferów, a także skutery śnieżne z wnętrza naszego namiotu glampingowego. Uważam, że nasz pobyt byłby bardziej spektakularny, gdyby zorza polarna była wtedy widoczna.
Jolene
Islandia
Przyjechaliśmy późno w nocy bez rezerwacji, szukając miejsca na nocleg. W końcu spędziliśmy najlepszą noc w życiu. Po pierwsze ze względu na przyjazny personel, który zrobił wszystko, aby nasz pobyt był przyjemny. Nawet sauna została włączona tylko dla nas o 23:00. Pokoje są nowe i czyste. Śniadanie było pyszne, a nawet zorganizowano dla nas pokaz zorzy polarnej nad jeziorem (hahaha), więc to miejsce jest absolutnie idealne do oglądania zorzy polarnej. Bardzo polecam to miejsce! :)
Temperencee
Praga, Czechy
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu