WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Golden Circle Domes Selfoss, Islandia Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Thrastalundur, 801 Selfoss
Islandia

Klimat

Selfoss, położone na Islandii, charakteryzuje się klimatem subarktycznym charakteryzującym się chłodnymi latami i stosunkowo łagodnymi zimami w porównaniu z innymi częściami kraju. Lata są chłodne, ze średnią temperaturą wynoszącą około 10 do 15°C (50 do 59°F), natomiast zimy są chłodne, a średnie temperatury wahają się od -1 do 3°C (30 do 37°F). W Selfoss opady są umiarkowane przez cały rok, a największe opady występują w miesiącach zimowych. Ponadto w lecie ze względu na dużą szerokość geograficzną w regionie występują długie godziny dzienne, natomiast w zimie dni są znacznie krótsze i z ograniczonym światłem dziennym. Obszar ten słynie z dramatycznych krajobrazów, w tym wodospadów, gejzerów i terenów wulkanicznych, na które wpływają unikalne cechy geograficzne i klimat wyspy.

Witamy w Golden Circle Domes - Glamping Experience!

Obiekt Golden Circle Domes – Glamping Experience położony jest w Selfoss, zaledwie 35 km od Parku Narodowego Thingvellir. Oferuje on pokoje z widokiem na góry, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Z obiektu roztacza się widok na ogród. Obiekt zapewnia usługi konsjerża, minimarket i organizację wycieczek dla gości.
Opinie gości
Wyjątkowe i luksusowe namioty gwarantujące niezapomniane wrażenia. Our Clients
Piękny wystrój, naprawdę pomocny personel. Zatrzymaliśmy się na pierwszą noc podczas naszej podróży na Islandię i było naprawdę spektakularnie!
Alexis
Lokalizacja jest świetna, a kopuła ma wiele luksusowych funkcji.
Alex
Fantastyczna lokalizacja - idealna, jeśli światła są na niebie. Poczuj luksus i wyjątkową ucztę.
Jamie
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu