WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Zokalma Eco-Glamping Tulum, Meksyk Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Tulum,
Meksyk

Klimat

Maj jest najgorętszym miesiącem w Tulum ze średnią temperaturą 82°F (28°C), a najzimniejszym jest styczeń (75°F (24°C)). Najbardziej deszczowym miesiącem jest wrzesień ze średnią opadów wynoszącą 220 mm.

Więcej niż kemping...

Położony 3 minuty spacerem od przeszywających turkusowych wód cenot i 15 minut jazdy od złotych plaż w Tulum. Trzy kopuły o powierzchni 20 metrów kwadratowych osadzone zostały w koronach drzew Dżungli. Wykusz kopuły glampingowej zapewnia niesamowity widok na las i dziką przyrodę. Teren jest całkowicie wyłączony z sieci i działa w oparciu o najnowsze, nowoczesne ekologiczne systemy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
To naprawdę wspomnienie jak książek, którego nigdy nie zapomnimy. Bardzo polecam to piękne miejsce, ale tylko jeśli potrafisz docenić plener, przygody i ucieczkę od zgiełku miast. Dziękujemy za gościnę i jedyną w swoim rodzaju kopułę na drzewie, będziemy tu cenić nasze wspomnienia i miejmy nadzieję, że wrócimy tu wcześniej niż później!
Crystal
Ten domek na drzewie przekroczył nasze oczekiwania! Uwielbiamy ekologiczne miejsca. Prysznic na zewnątrz był absolutnie magiczny. Śniadanie podawane jest w koszu około godziny 8 rano za pomocą systemu bloczków. Podobało nam się, że nie było Wi-Fi, ponieważ zmusiło nas to do odkrycia siebie. Łóżko było niesamowicie wygodne i wyposażone w moskitiery, które odstraszały małe stworzenia. Dodatkowy bonus: uroczy znak powitalny z naszymi imionami, kiedy weszliśmy do namiotu :) Wrócimy za kilka miesięcy i na pewno następnym razem zostaniemy dłużej niż jedną noc!
Ashley
Pobyt w ekologicznej kopule, glamping wśród baldachimów pięknych, zacisznych drzew, będzie przeżyciem, którego szybko nie zapomnisz! Zokalma Eco-Glamping zapewnia wyjątkowy pobyt z doskonałymi akcentami i bardzo przyjazną atmosferą. Smutno nam było wyjeżdżać tak szybko, ale jeśli masz szansę zostać choćby jeden wieczór, musisz!!
Dylan
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu