WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Skonfiguruj kopułę

Tom's Eco Lodge Yarmouth, Wielka Brytania Zarezerwuj pobyt

Lokalizacja

Yarmouth,
Wielka Brytania

Klimat

Umiarkowany klimat morski z zazwyczaj ciepłymi, a nie gorącymi latami i chłodnymi lub mroźnymi zimami. Średnio najcieplejszym miesiącem jest sierpień, a najzimniejszym styczeń. Opady deszczu występują średnio dość równomiernie przez cały rok, najbardziej wilgotne miesiące to grudzień i styczeń, a najsuchszy lipiec.

Glamping w Tapnell Farm

Tom's Eco Lodge jest częścią aktywnej farmy Tapnell. Rozległa i piękna kraina na Isle of Wight, z której możesz podziwiać spektakularne widoki, a Twoje pociechy mają możliwość poznania wszystkich tajników prowadzenia farmy. W kurorcie znajdują się różnego rodzaju struktury glampingowe, ale głównymi gwiazdami są namioty glampingowe.
Opinie gości
Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ mamy zadowolonych klientów! Our Clients
Kopuła jest dobrze wyposażona i zdecydowanie stanowi luksusową opcję glampingu. Miejsce może być czasami wietrzne, ale pogoda była wspaniała, a widoki na wybrzeże były oszałamiające. W pogodną noc gwiazdy też są piękne.
Oggiesontour
Beeston, Wielka Brytania
Zatrzymaliśmy się na 4 noce w namiocie glampingowym jako czteroosobowa rodzina. Cała rodzina przeżyła wspaniały pobyt, domek jest w doskonałej lokalizacji z pyszną restauracją Cow i Tapnell Farm. Jest to również świetne miejsce do odkrywania pozostałej części IOW z pięknymi, pobliskimi plażami. Nasz najstarszy pokochał nowy aquapark, podobnie jak jego tata! Na pewno wrócimy i będziemy polecać znajomym i rodzinie.
Nicola
Przestronny, czysty i we wspaniałym otoczeniu. To wszystko zapewniało relaksujące wakacje, nawet w tych czasach. Jestem bardzo wdzięczna za doskonałą komunikację ze strony Chloe i Toma oraz całego personelu. Genialne miejsce!
Karen
Londyn, Wielka Brytania
Powered by: Profesjonalne strony i sklepy internetowe - webjaksklep.eu